Prodej bytu 3+1, 106 m2, Brno

Dostupné
Preview
 • 106 m2
 • 3 + 1
 • Družstevní
 • Cihla
 • Balkón
 • Sklep

Cena: Info u RK

Energetický štítekG - Není vyhotoven

Galerie

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Kontaktní formulář

Potřebujete odhadnout cenu vaší nemovitosti?

Popis

Ve výhradním zastoupení majitelů vám představuji k prodeji družstevní byt o velikosti 3 + 1, nacházející se na ulici Dřevařská, v městské části Veveří, v Brně. Jedná se o velmi pěkný prostorný byt v cihlovém domě.

Dům byl postaven na počátku 20. století a nyní se družstvo připravuje na jeho revitalizaci. V plánu je nová střecha, fasáda, výtah, balkony, rekonstrukce sklepů a společných prostor domu. Poté bude možný převod bytu do osobního vlastnictví.

Tento kouzelný byt o celkové podlahové ploše 106 m² nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu. Nedávno prošel velmi zdařilou rekonstrukcí, čímž získal moderní vzhled a vyšší standard bydlení. Zejména kuchyňská linka značky Sykora je zpracována v nejvyšší možné kvalitě a dosahuje až do výšky 2,6 metru, což poskytuje velké množství úložného prostoru. Vestavné spotřebiče jsou součástí prodeje. Jedná se o myčku nádobí značky AEG; lednici a mrazák značky Liebherr; indukční varnou desku, parní elektrickou troubu a mikrovlnou troubu značky Electrolux.
Vytápění bytu zajišťuje plynový kotel značky Thermona. V kuchyni, koupelně a na toaletě je zavedeno podlahové topení, které distribuuje teplo v místnostech rovnoměrně, nevíří prach a neubírá užitný prostor.
Při rekonstrukci byla také vybudována šatna, která pojme oblečení pro celou rodinu.

Výška místností 3,4 metru umožňuje využití prostoru pro spaní u stropu.

Měsíční náklady pro čtyřčlennou rodinu nyní činí celkem 10.518 Kč, z toho 3.518 Kč za služby, záloha na plyn je nastavena na 3.900 Kč a na elektřinu ve výši 3.100 Kč.

Byt se nachází na prvním podlaží pětipodlažního domu, což přináší výhodu snadného přístupu a zároveň dostatečného soukromí.

V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost, školy, školky, obchody a restaurace. Díky výborné dostupnosti MHD a blízkosti dálnice je zajištěno snadné spojení s centrem Brna i okolím.

 

Družstvo nyní disponuje částkou více jak 10 milionů korun. Po plánovaných opravách a úpravách domu bude družstvo zrušeno a byty převedeny do OV. Zbývající finanční prostředky z družstva budou rozděleny mezi stávající družstevníky. 

 

Na tento byt lze čerpat úvěr až do výše 3,5 milionu korun, bez nutnosti vlastních zdrojů a zástavy na jiné nemovitosti.


Energetický štítek bude vypracován až po rekonstrukci domu, proto nyní uvádíme třídu G.

Uvedené výměry jsou pouze orientační.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Parametry

 • Kategorie:

  Byty

 • Typ:

  Prodej

 • Plocha užitná:

  101

 • Podlaží umístění:

  1

 • Budova:

  cihlová

 • Plyn:

  plynovod

 • Podkategorie:

  3 + 1

 • Vlastnictví:

  družstevní

 • Stav objektu:

  po rekonstrukci

 • Počet podlaží:

  5

 • Odpad:

  kanalizace

 • Topení:

  lokální plynové

Videoprohlídka

Půdorys 2D

Půdorys 3D

Lokalita

Ulice Dřevařská získala svůj název v roce 1946 podle bývalého skladu dřeva a nábytku brněnské Vaňurovy továrny, který se v této ulici nacházel. Dnes je součástí městské části Brno - Veveří. Jako samostatné katastrální území vzniklo Veveří při radikální druhé katastrální reformě Brna koncem 60. let. 20. století. 1. července 1979 pak k němu byly připojeny také západní části katastrálních území Lužánky a Ponava, pro změnu ztratilo ve prospěch Ponavy bloky mezi ulicemi Kounicovou a Klatovskou. Od svého vzniku až do roku 1990 náleželo celé moderní katastrální území Veveří včetně k němu později připojených částí katastrálních území Lužánky a Ponava k Městskému obvodu Brno II. Od 24. listopadu 1990 je celé katastrální území Veveří součástí samosprávné městské části Brno-střed.

Nedaleké Lužánky jsou nejvýznamnější brněnský městský park. Katastrálně se nachází v městské čtvrti Černá Pole (administrativně spadá pod městskou část Brno-střed) a jeho rozloha činí 22,3 hektaru. Jde o nejstarší veřejnosti přístupný městský park v Česku, prohlášený též za kulturní památku České republiky. Současná podoba parku včetně umělého potoka, který je reminiscencí zatrubněné Ponávky, je výsledkem rekonstrukce z let 1991–2012, která proběhla dle projektu krajinářského architekta Ivara Otruby.   

Image
Image
Image

Kontaktní formulář