Prodej pozemku pro bydlení, 14352 m2, Hrotovice

Dostupné
Preview
 • 14352 m2
 • Ostatní

14 352 000 Kč

Energetický štítekG - Není vyhotoven

Popis

V atraktivní lokalitě Hrotovice nabízíme pozemky p.č. 353/1 o výměře 12.963 m2 a sousední pozemek p.č. 355/1 o výměře 1.389 m2, celkem tedy 14.352 m2. Pozemky jsou v územním plánu vedeny jako pozemky na ploše, určené pro rodinné bydlení a výstavbu RD nebo i řadových rodinných domů. Ideální pro malý developerský projekt.

Pozemek má nepravidelný čtyřúhelníkový tvar s přístupem z vedlejší cesty o šířce okolo 25 metrů. Délka pozemku podél silnice je úctyhodných 240 metrů, tato strana je přímo na jih, od silnice bude oddělena 8 metry pásu zeleně.

Na druhé nejdelší severozápadní straně sousedí v délce okolo 170 metrů s jiným pozemkem, k třetí nejdelší severní straně o délce 130 metrů vedou dvě přístupové komunikace.

Pozemek je u hlavní silnice č.152, spojující Dukovany a Moravské Budějovice, od významných měst Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice je vzdálen přibližně 20 km, do Dukovan je to km 11 a do Znojma 36.
Na hraně pozemku vede kmenové vedení elektrické energie, z nedalekého vodojemu zásobování města. Přípojka plynu je nedaleko, stejně tak i čistička odpadních vod.

Územní plán doporučuje přeložku vedení vody, majitel pozemků zadal zpracování projektu pro tyto práce, dodáme k dispozici kompletní informace z územního plánu a regulativy pro danou lokalitu.

Hrotovice leží v západní části Moravy, v jihovýchodní části okresu Třebíč, v Kraji Vysočina. Po roce 1989 se začaly dynamicky rozvíjet, v současnosti mají 1 800 obyvatel. Byla zde dokončena plynofikace a zrekonstruováno zámecké nádvoří, kde má sídlo několik podnikatelských subjektů, ve městě je i podnikatelský inkubátor. Ve městě je kompletní občanská vybavenost, hotel s wellnes a sportovním areálem, několik škol, sídlo praktického i odborných lékařů, pošta a další.

Pozemek je svojí dispozicí ideální pro menší developerský projekt. Pro názornost jsme zpracovali ve vizualizaci možné uspořádání několika samostatných rodinných domů a několika domů řadových, výsledný typ a počet domů pro bydlení však bude výsledkem projekčních prací developerského týmu.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Těším se na setkání na prohlídce pozemků, Petr Kratochvíl Remax Delux

Galerie

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Parametry

 • Číslo nabídky:

  373546

 • Kategorie:

  Pozemky

 • Typ:

  Prodej

 • Jednotka:

  za nemovitost

Videoprohlídka

Lokalita

Hrotovice jsou město v okrese Třebíč v kraji Vysočina, 18 km jihovýchodně od Třebíče. Žije zde přibližně 1 800[1] obyvatel.

Hrotovicemi prochází ze západu na východ silnice II/152 z Jaroměřic nad Rokytnou přes Račice do Slavětic a Dukovan, na východním okraji území obce se kříží se silnicí II/399. Severozápadním směrem vede silnice do Odunce a ke Dvoru Hubert, severním směrem vede silnička do Valče a silnice do Dalešic a ke Kruhovce. Jihozápadním směrem vede silnice do Bačic, jižně vede silnička k části Nové rybníky a k bývalým Mstěnicím. Část jižní hranice území obce tvoří silnice z Rouchovan do Boříkovského dvora a Přešovic, od Rouchovan také vede silnička do Nových dvorů. Severně také vede cyklostezka mezi Hrotovicemi a Valčí, přes Hrotovice vede také cyklostezka 401.

Počet obyvatel k 1. 1. 2016 byl 1 760, z toho 889 mužů a 871 žen. Průměrný věk obyvatel Hrotovic je 41,65 let. Město je podle počtu obyvatel 88. nejmenším městem v České republice. V Kraji Vysočina jsou Hrotovice 4. a v okrese Třebíč jsou nejmenším městem. V Hrotovicích se nachází úplná základní škola, kam dojíždí také žáci z blízkého okolí, mateřská škola a základní umělecká škola. Dominantou města je zámek, který byl vybudován koncem 16. století v renesančním slohu a v první třetině 18. století barokně přestavěn. Nyní se zde nachází sídlo městského úřadu a budova také slouží potřebám podnikatelů a firem, které zde mají své obchody a pobočky. Nejstarší budovou ve městě je kostel sv. Vavřince původně ze 13. století. Ve městě dále najdete městskou knihovnu, informační centrum, praktické i odborné lékaře, lékárnu, pobočku České spořitelny, poštu, Dům s pečovatelskou službou, dětský domov.

Hrotovice jsou centrem mikroregionu Hrotovicko, který sdružuje 17 okolních obcí. Sousedními obcemi sídla jsou obce Valeč, Bačice, Litovany, Slavětice, Rouchovany, Odunec, Dalešice, Krhov a Račice. Zdejší region je vhodný pro pěší turistiku, cykloturistiku a rekreaci, návštěvu kulturních a přírodních památek.

Image

Kontaktní formulář

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční
kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4.9%

64 623 Kč