Pronájem zahrady, 1237 m2, Brno

Dostupné
Preview
PreviewPreview
 • 1237 m2
 • Ostatní

3 500 Kč

Energetický štítekG - Není vyhotoven

Popis

V zastoupení majitele nemovitosti nabízíme k dlouhodobému pronájmu chatu se zahradou v k.ú. Obřany.

Výměra zahrady je 1237 m2. Zahrada je oplocená, což zaručuje soukromí a bezpečnost. Je zde také zděná chata o ploše 23 metrů čtverečních, která slouží jako úložný prostor pro zahradní náčiní nebo jako místo pro odpočinek.

Městský vodovodní řád je přímo na pozemku.

K chatě je možný příjezd autem po nezpevněné cestě z Obřan i z Lesné.

Celkové měsíční náklady činí 3.800 Kč (3.500 Kč nájemné, 300 Kč záloha na vodné). Kauce je 3.500Kč. Platba kauce a nájemné se hradí při podpisu nájemní smlouvy v hotovosti oproti dokladu. Následující platba nájemného je vždy k 20 dni v měsíci a hradí se na měsíc dopředu převodem na účet. Odměna RK je 12.705Kč včetně DPH.

Líbí se vám tento pronájem, neváhejte mne kontaktovat. Rád vám poskytnu další informace a domluvíme si termín prohlídky.

Galerie

Image
Image
Image
Image
Image

Parametry

 • Číslo nabídky:

  369498

 • Kategorie:

  Pozemky

 • Typ:

  Pronájem

 • Jednotka:

  za měsíc

Videoprohlídka

Půdorys

Lokalita

Brno-Maloměřice a Obřany je městská část na severovýchodním okraji statutárního města Brna. Je tvořena katastrálním územím čtvrtě Obřany a většinou katastrálního území čtvrtě Maloměřice. Celková katastrální výměra činí 9,29 km². Samosprávná městská část vznikla 24. listopadu 1990. Žije zde přibližně 5600 obyvatel.

Rozkládá se po obou březích řeky Svitavy nedaleko Hádů, katastrální hranice mezi oběma čtvrtěmi probíhá středem řeky a Mlýnského náhonu.

Okrajem městské části prochází velice rušná trasa velkého městského okruhu, po němž sem směřuje autobusová linka 75 či noční autobusová linka 94. Lze se sem dostat také tramvajovou linkou číslo 4. Územím městské části prochází železniční trasa z Brna do Svitav. Na ní se ve střední části maloměřického katastru nachází mamutí komplex zdejšího seřaďovacího nákladového nádraží, které zabírá značnou část maloměřického katastru. Za maloměřickým nádražím se také nachází zástavba, která je obsluhována linkami 64 a 74.

Image
Image
Image

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Potřebujete odhadnout cenu vaší nemovitosti?