Pronájem bytu 2+1, 73 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

K pronájmu nabízím nádherný byt v srdci Starého Brna. Částečně zařízený krásným nábytkem, s možnosti dovybavit. Byt se skládá ze dvou prostorných pokojů, velké chodby, samostatné koupelny, toalety a lodžie, která se využívá jako spíž. Dále kuchyň s linkou a zabudovanou myčkou a ledničkou. K bytu náleží také sklep a společný dvorek.

Byt ve zvýšeném 1.NP se nachází na krásném a klidném místě, kousek od nemocnice u Sv. Anny.
Oba pokoje disponují parketami, chodby a kuchyň zátěžovým kobercem.

Byt je k dispozici ihned. Nájem činí 13.500Kč + energie 3500Kč

V případě zájmu o tento byt mě neváhejte kontaktovat pro bližší informace a prohlídku.

Číslo nabídky:302547Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:4Podkategorie:

2+1

Plyn:plynovodJednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceStav objektu:dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

O mně

 

Jsem rád, že můžu být součástí týmu realitních profesionálů v RE/MAX Delux. Týmu, který sdílí stejné etické hodnoty, kterých se držím i já celý život! V tomto případě mám na mysli etické hodnoty, jak jednat s lidmi a vést realitní obchod tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

 

Díky prvotřídnímu vzdělání v oblasti realit, které nekončí jedním certifikátem, ale neustále pokračuje jsem se stal profesionálem, jakým jsem chtěl být. RE/MAX know-how jak nejlépe prodat, koupit nebo pronajmou nemovitost není „formou pokus omyl“ ale kvalitní vzdělávací proces od těch nejlepších realitních makléřů nejen z ČR!

 

Rád bych Vám proto nabídl realitní služby důvěryhodně, bezpečně a profesionálně. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat!

Bc. Miroslav Klepáček

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.