Prodej bytu 1+1, 28 m2, Blansko
Nedostupné, nevolat

Blansko

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi do OV o dispozici 1+1 a výměře 28,75m2. Byt se nachází na ulici 9.května, v 3. podlaží revitalizovaného bytového domu s novými rozvody vody i elektřiny, zateplení a plastová okna.Samotný byt je před rekonstrukci, kterou si každý může uzpůsobit dle svých představ.
Obytná místnost má 14m2, kuchyň výměru 8,5m2 chodba 2,7m2 koupelna 2,4m2.

V okolí se nachází DDM a sportoviště, a v dostupnosti ostatní občanská vybavenost.
Byt vytápí a o teplou vodu se stará dálkové vytápění.

Výhodou tohoto bytu je dobrá dostupnost do centra a zároveň do přírody na vlakové a autobusové nádraží, leží na dobrém místě. Pokud Vás byt zaujal, jako možný startovací byt, nebo investiční příležitost, tak mě neváhejte kontaktovat pro více informací a domluvit si prohlídku, která v případě více zájemců bude probíhat formou "open house" a prodávající si vyhrazují právo vybrat kupujícího na základě jimi zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Miroslav Klepáček Váš realitní makléř, Remax Delux Brno.

Číslo nabídky:334695Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Podkategorie:

1+1

Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

O mně

 

Jsem rád, že můžu být součástí týmu realitních profesionálů v RE/MAX Delux. Týmu, který sdílí stejné etické hodnoty, kterých se držím i já celý život! V tomto případě mám na mysli etické hodnoty, jak jednat s lidmi a vést realitní obchod tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

 

Díky prvotřídnímu vzdělání v oblasti realit, které nekončí jedním certifikátem, ale neustále pokračuje jsem se stal profesionálem, jakým jsem chtěl být. RE/MAX know-how jak nejlépe prodat, koupit nebo pronajmou nemovitost není „formou pokus omyl“ ale kvalitní vzdělávací proces od těch nejlepších realitních makléřů nejen z ČR!

 

Rád bych Vám proto nabídl realitní služby důvěryhodně, bezpečně a profesionálně. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat!

Bc. Miroslav Klepáček

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.