RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Co říkají naši klienti?

Vláďa Leplt
Skvele!!! S panem Konecnym z Remax Delux jsme byli naprosto spokojeni! Profesionalni, uzasna flexibilita, pristup k praci naprosto ukazkovy! Doporucujeme kudy chodime ????????
Milana Horáková
S prohlídkou jsem byla velmi spokojená, paní makléřka odpověděla na všechny otázky týkající se prodávajícího objektu, výborně nachystaný materiál pro prodej. Za mě mohu jenom doporučit. Horáková
Štěpán Š
Spolupráce s panem makléřem Ivo Bauerem byla na jedničku, veškeré náležitosti počínaje rychlým zajištěním prohlídky přes pružné řešení problémů až po rychlou přípravu smlouvy a přepis energií. Férové a rychlé jednání, rozhodně doporučuji.
Anna Vlachová
Pan Mgr. Buček si prohlídku domu k prodeji důkladně připravil, k domu zjistil vše, co zjistit šlo, jeho přístup je profesionální. Ale jelikož to posuzuji z pohledu potenciálního kupce, to je vše, co k tomu mohu přidat kladného. Re/Max je stále standardní realitní kancelář, která zastupuje zájmy prodávajícího, na kupující se hledí stylem "nebude ten, bude jiný", takže i když dodají potenciálnímu kupci většinu podkladů, práva kupujících jsou v nich zohledněny minimálně. Takže standard.
Mooňalka Houbii
Ráda bych tímto způsobem poděkovala makléři, panu Nedomovi za jeho služby, velmi ochotný, příjemné vystupování, bezproblémové jednání, odpověděl na všechny otázky, neváhal mě kontaktovat ve svém volném čase a poradit mi. Jsme velice spokojeni s jeho přístupem, děkujeme! Drápelová Eva

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.