RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Co říkají naši klienti?

Tereza Pokorná
Ráda bych se podělila o zkušenost s paní Polgárovou. Je to úžasná, přímá osoba se srdcem na dlani, která vás nikdy nenechá v nevědomosti nebo na holičkách. Se vším obratem pomůže, zařídí, poradí a ukáže. Je to makléřka s velkým M a člověk na svém místě. Všem ji vřele doporučuji a vždy se na ni ráda obrátím! T.P.
Petr Sudicky
Tým makléřů Veronika a Petr Bartošovi mě velice překvapil nadstandardně profesionálním přístupem a přátelským vstřícným vystupováním, stejně jako rychlou komunikací a bezproblémovým vyřízením celé zakázky (pronájem domu v Brně). V poslední době jsme se při hledání bydlení v Brně setkali s celou řadou makléřů z různých společností, ale toto byla rozhodně nejlepší zkušenost, kterou jsme měli. Služby obou makléřů mohu proto vřele doporučit!
Elena Ipek
Naša prvá skúsenosť s realitným trhom prebehla práve cez spoločnosť RE/MAX a neľutujeme ! :) celý kúpny proces bol sprostredkovaný pánom Vlčekom, ktorého prístup a profesionalitu oceňujeme.
Jiří Stančík
Prohlídka bytu vedená panem Pavlem Vlčkem byla na velmi profesionální úrovni. Jednání proběhlo v příjemné atmosféře s detailním vysvětlením všech okolností prodeje nemovitosti.
Jana Netikova
S prací pana Němce jsme byli velmi spokojení - vstřícné jednání, rychle připravil video-upoutávku na naši nemovitost, která se velmi rychle a za hezké peníze prodala. Opravdu můžeme doporučit.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.