RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Co říkají naši klienti?

Lenka Drexlerová
Great support and services. We can strongly recommend this office.
Monika Siskova
Děkujeme za velice profesionální a vstřícný přístup při koupi rodinného domu, makléř pan Lukáš Neumann nejen že má znalosti a přehled, ale věnoval se nám i nad rámec svých povinností, obětoval mnoho svého soukromého času a velkou trpělivost. Opravdu smekám před lidmi, kteří mají svoji práci i jako koníčka,vydrží neustálé dotazy, připomínky, dotáhnou věci až do konce a prodejem nemovitosti jejich zájem o klienty nekončí ????
Prokop Buben
Služby realitní makléřky p. Mičíkové jsou poskytovány na nejvyšší úrovni. Termínově i věcně přesné a přitom s lidským a zároveň velmi profesionálním přístupem. Pokud hledáte opravdu kvalitní realitní služby, máte v její osobě jasnou volbu.
Ladislav Hádlík
Služby poskytnuté realitní kanceláří RE/MAX Delux prostřednictvím pana ing. Petra Kratochvíla byla na vysoké ,profesionální úrovni. Jsem naprosto spokojen. Hádlík Ladislav
Tomáš Ondřej
Dobrý den, děkuji panu Romanu Havlíčkovi za profesionální prohlídku chaty s lesním pozemkem v Brně-Bystrci. Oceňuji, že všechny mé dotazy byly hned na místě zodpovězeny. Přeji panu Havlíčkovi a Vaší společnosti RE/MAX Delux spoustu dalších spokojených klientů, jako jsem já. P.S.: Nabídka koláčů a vody při prohlídce byla velmi milá. :-)

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.