RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Co říkají naši klienti?

Jan Růžička
S paní Grunclovou jsme byli nadmíru spokojeni. Paní byla velmi ochotná a profesionální. Vyřízení veškerých formalit proběhlo rychle a hladce a díky tomu se nám krásně bydlí :).
Martina Svarcova
Sen o novém domečku by se nikdy nestal skutečností bez skvělé realitní makléřky Jany Barabášové. Slečna Barabášová nám vypracovala tržní odhad nemovitosti k prodeji a jeho podrobné zpracování mě přesvědčilo o profesionalitě realitní kanceláře. Svým energickým a profesionálním přístupem slečna Barabášová nejen, že realizovala prodej našeho rodinného domu, ale navýšila prodejní cenu o neuvěřitelných 250 tisíc korun. Jednoznačně slečnu Barabášovou doporučuji, skvělá práce.
Bety Matony
Petr Buček - Doporučujeme. Je velmi šikovný, chápající, hodný realitní makléř, který se vám snaží ve všem vyhovět. Byli jsme s ním velmi spokojeni. Na prohlídku domu byl dobře připraven a na otázky vždy odpověděl upřímně a popravdě. Jsme velmi rádi, že jsme zrovna jeho dostali jako realitního makléře na koupi našeho domu. :) Určitě toho nelitujeme a všem velmi doporučujeme.
Milana Horáková
S prohlídkou jsem byla velmi spokojená, paní makléřka odpověděla na všechny otázky týkající se prodávajícího objektu, výborně nachystaný materiál pro prodej. Za mě mohu jenom doporučit. Horáková
Martina
S realitní kanceláří RE/MAX Delux jsme měla skvělou zkušenost. S koupí nemovitosti nám asistovala paní Dagmar Mičíková, která byla vždy velmi profesionální a pečlivá a zároveň ochotná odpovídat na všechny naše dotazy, kterých nebylo málo. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat a popřát mnoho úspěchu do budoucna.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.