RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Co říkají naši klienti?

Jan Klement
Děkuji paní makléřce Mgr. Olze Oldřichové za profesionální a zároveň přátelský a vstřícný přístup. Bezvadná komunikace, snaha o nalezení optimálního řešení, doporučení na hypoteční specialistku, poskytnutí všech potřebných informací k dané nemovitosti (vč. komunikace se stavebním úřadem a panem starostou, EG.D).
Monika Honzková
Manželé Bartošovi jsem oslovila na základě doporučení. S jinými makléři jsem neměla úplně dobré zkušenosti skrze neposkytnutí všech informací, hraní her o kterém jsem věděla, proto má důvěra v makléře klesla. Manželé Bartošovi mi dokázali svým férovým přístupem, svými znalostmi a ochotou, že jim můžu věřit, že mi vše vysvětlí a na čem se domluvíme, to dodrží. Udělali pro mě mnohem víc, než museli. Za tom jim patří velké díky a teď už, kdykoli budu zase potřebovat pomoc v tomhle směru, obracím se jednoznačně pouze na ně.
Jožka Havíř
Každopádně oceňuji aktivní jednání (konkrétně pana Havlíčka, který v našem případě Re/Max zastupoval), připravenost u těch kroků, které měla realitní kancelář ve svých rukách a snahu hledat v případě potíží (které nebyly vážné - došlo jen k jistému zdržení prodeje z důvodu váznoucí komunikace se třetí stranou) taková řešení, která jsou co nejvýhodnější jak pro kupující tak pro prodávající.
Roman Čermák
Mám jen slova chvály na adresu realitního makléře Petra Nosska. Jeho pečlivý přístup k práci a detailní znalost trhu udělaly z prodeje mého bytu hladký a bezproblémový proces. Petr vynikal v každém ohledu - od správného ocenění nemovitosti po účinnou marketingovou strategii. Co mě nejvíce oslovilo, byla jeho ochota věnovat čas a poskytovat komplexní odpovědi na mé otázky a obavy. S Petrem jsem měl pocit, že mám opravdového partnera v realitním procesu. Jeho závazek a profesionalita jsou nezpochybnitelné, a proto ho s radostí doporučuji všem, kteří chtějí mít jistotu úspěšné a kvalitní realitní transakce.
Mirka Balievová
Se službami pana Pavla Vlčka jsem byla nad míru spokojená. Jeho přístup je profesionální, jeho vystupování příjemné a na úrovni. Díky jeho pracovnímu nasazení, vstřícnosti a ochoty býti nápomocen takřka kdykoli, jsme brzy dosáhli úspěšného prodeje a spokojenosti na všech stranách. Služby charismatického makléře pana Vlčka vřele doporučuji.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.