RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Co říkají naši klienti?

Helena Markova
S realitní kanceláří Remax Delux jsem byla velice spokojená, konkrétně s panem Pavlem Seidlem , byl ochotný spolehlivý, trpělivý, velice profesionální, důvěryhodný, co řekl, to platilo. Mohu všem jen vřele doporučit.
Zdeněk Wernhart
Jsme velmi spokojeni se spoluprací s kanceláří, jmenovitě s paní Dagmar Mičíkovou. Její přístup byl velmi profesionální, ale přesto osobní a vstřícný. Všechno bylo vždy perfektně připravené, termíny se dodržely a tak dále, to nebývá vždy pravidlem. Tuto kancelář tedy můžeme doporučit...
Renata Ruzickova
S realitní kanceláří Remax Delux jsem velmi spokojena,konkrétně s panem Romanem Havlíčkem,za mně nejlepší realitní makléř- spolehlivý,velice profesionální, důvěryhodný, co řekl, to platilo. Mohu všem jen vřele doporučit.
Soňa Hejdová
Chtěla bych poděkovat kanceláři Re/Max Delux a hlavně makléřce paní Dagmar Mičíkové za zprostředkování prodeje naší nemovitosti, který proběhl na bezchybné a profesionální úrovni. Je to člověk na správném místě a tímto ji chci poděkovat za její služby.
Elena Ipek
Naša prvá skúsenosť s realitným trhom prebehla práve cez spoločnosť RE/MAX a neľutujeme ! :) celý kúpny proces bol sprostredkovaný pánom Vlčekom, ktorého prístup a profesionalitu oceňujeme.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.