RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Jak je možné, že naši makléři dokáží nemovitosti prodat až za 17% vyšší hodnotu, než se standardně zpeněží?

Profesionalita a zkušenosti

Makléři RE/MAX Delux jsou profesionálové ve svém oboru a v neustálém vzdělávacím procesu. Problematiku nemovitostí tak mají dokonale „zmáknutou“ stejně tak, jako férové jednání k našim klientům. Naše know-how je také o tom, že vždy víme, co a jak správě udělat.

 

Moderní technologie

Na našich službách nešetříme! Standardně jsou námi prodávané nemovitosti opatřeny video-prohlídkou, profi fotografiemi, půdorysy a před zpracováním nabídky provádíme i Home staging (přípravu nemovitosti k prodeji)

 

Časová flexibilita

Prodejem nemovitostí se živíme, a proto jsme časově flexibilní. Naši klienti nepřijdou ani o jednoho zájemce. Vše potřebné pro převod nemovitosti, včetně veškerého jednání, vyřídíme za naše klienty a vám zbude čas na koníčky anebo rodinu.

 

Důvěra a bezpečí

Jsme uznávaná značka a lidé nám věří. Není proto divu, že kupující klient je ochoten za nemovitost zaplatit o něco více nám, než jiné RK nebo samo-prodejci. S námi totiž nikdo nic neriskuje a má garanci toho, že vše dopadne tak, jak má.

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.