Advokátní kancelář je pro nás důležitý stavební prvek celého RE/MAX Delux. Jasně si uvědomujeme, jak je tento servis důležitý, a proto jsme se rozhodli věnovat mu maximální pozornost. Věříme, že kanceláře se skutečně výborným právním zastoupením mají šanci uspět na realitním trhu a dále se úspěšně rozvíjet. Jsme přesvědčeni, že je správné na advokátech nešetřit, a vyžadovat jen to nejlepší. Spolupracujeme se zkušenými advokáty JUDr. Kučerou a JUDr. Truschingerem, kteří se mimo jiné specializují na insolvence spojené s nemovitostmi. Jsou to tak experti na správném místě. Jako jediní byli schopni obstát v našem přísném výběrovém řízení a po letité spolupráci tento vzájemně propojený stroj funguje na výbornou. Zároveň je obecně velmi těžké stát se certifikovaným advokátem pro RE/MAX, jelikož máme spoustu nadstandardních požadavků pro maximální bezpečí klienta – a to je záruka vysoké kvality služeb. S předmětnými advokáty máme za sebou stovky úspěšně převedených nemovitostí.

Každý obchodní případ je pro nás zcela nová záležitost a chápeme, že individuální smlouva je specifická a musí být vytvořena na míru. Kupní smlouvy, budoucí smlouvy, smlouvy o převodu členských práv a povinností, smlouvy o advokátní úschově, dodatky apod. To vše vždy vypracovává zmíněná specializovaná advokátní kancelář, je to pouze práce odborníků. Advokátní kancelář za vás podá vklady do katastru nemovitostí, aktivně s vámi bude řešit vaše požadavky, připomínky aj. Tak abyste se nemuseli o nic starat a byla vaše spolupráce s námi co nejpohodlnější. Věříme, že budete velmi spokojeni!

V rámci našich advokátních služeb jsme vám schopni zařídit prakticky jakoukoliv právní pomoc. Ať už se jedná o cokoliv, případně doporučit právě toho vhodného advokáta na vyřešení vašeho problému. Jestliže potřebuje s čímkoliv poradit, kontaktujte tak přímo advokátní kancelář s odvoláním na RE/MAX Delux, anebo se ozvěte nám do realitní kanceláře.

 

JUDr. Tomáš Truschinger

e-mail: truschinger@ak-kt.cz
telefon: 603 751 467

JUDr. Lukáš Kučera

e-mail: kucera@ak-kt.cz
telefon: 776 798 441