Pronájem obchodního prostoru, 38 m2, Černá Hora
Nedostupné, nevolat

Černá Hora

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostor o výměře 38m2. Prostor se nachází na skvělém místě městyse Černá Hora, a to Náměstí U Pivovaru, hned vedle zastávky dopravního uzlu Černá Hora. Prostor je vhodný pro obchod i lehké gastro.

Pronájem činí 10 000Kč/měsíc + energie (dle druhu využití).

Pokud hledáte zajímavý prostor, tak mě neváhejte kontaktovat pro více informací a prohlídku.

Číslo nabídky:369535Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová

O mně

 

Jsem rád, že můžu být součástí týmu realitních profesionálů v RE/MAX Delux. Týmu, který sdílí stejné etické hodnoty, kterých se držím i já celý život! V tomto případě mám na mysli etické hodnoty, jak jednat s lidmi a vést realitní obchod tak aby byli klienti maximálně spokojeni.

 

Díky prvotřídnímu vzdělání v oblasti realit, které nekončí jedním certifikátem, ale neustále pokračuje jsem se stal profesionálem, jakým jsem chtěl být. RE/MAX know-how jak nejlépe prodat, koupit nebo pronajmou nemovitost není „formou pokus omyl“ ale kvalitní vzdělávací proces od těch nejlepších realitních makléřů nejen z ČR!

 

Rád bych Vám proto nabídl realitní služby důvěryhodně, bezpečně a profesionálně. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat!

Bc. Miroslav Klepáček

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk rmx-cms Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.