Ve výhradním zastoupení majitele Vám ke koupi nabízíme nemovitost v Městysi Načeradec v okrese Benešov.

Jedná se o samostatně stojící, částečně podsklepenou, bývalou zemědělskou usedlost o zastavěné ploše a nádvoří 655m2 se zahradou o výměře 537m2.
Vstup do domu, který nabízí v prvním nadzemním podlaží dispozici 3+1, je po vnějším schodišti do chodby, ze které vstupujeme do průchozího obývacího pokoje, kuchyně, pokoje, koupelny se sprchovým koutem, na samostatnou toaletu a do spíže. Na průchozí obývací pokoj navazuje další samostatná místnost.
Druhé nadzemní podlaží je přístupné ze dvora a tvoří je vzdušný prostor půdy, který umožnuje zbudovat podkrovní bydlení. Ze dvora je také vchod do skladu, na který navazuje sklep.

Součástí parcely je stodola, sloužící z části jako letní dílna, sklad zahradní techniky a materiálu, s možností parkování vozidla.
Přes stodolu je vstup na krásnou zahradu o výměře 537 m2.

Dům má novou střešní krytinu, plastová okna s izolačním dvojsklem, je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, rozvody vody a odpadů jsou v plastu. Vytápění zajišťuje ústřední kotel na tuhá paliva, ohřev vody el. bojler. Na pozemku je vlastní studna s užitkovou vodou.

Městys Načeradec je vzdálen 67 km JV od hl.města Prahy a 32 km JV od Benešova. V obci se nachází pošta, MŠ a ZŠ, ordinace praktických lékařů a stomatologa, knihovna, prodejna se smíšeným zbožím, restaurace, fotbalové hřiště, tenisový klub a dětské sportoviště. Velmi dobrá občanská vybavenost je dostupná v nedaleké Vlašimi či Mladé Vožici. Dopravna je zajišťována autobusovým, z Vlašimi potom i vlakovým spojením. Autobusová zastávka je pouhé 3 minuty chůze od domu.

Průkaz energetické náročnosti zatím nebyl předložen, proto v souladu s právními předpisy uvádíme energetickou tř. G.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
927426.jpg
927427.jpg
927428.jpg
927429.jpg
927430.jpg
927431.jpg
927432.jpg
927433.png