Byt s dispozicí 2+1 o výměře 79 m2 se nachází ve 2.patře činžovního bytového domu. Hlavními dveřmi vejdeme do předsíně o výměře 5 m2, ze které jsou vstupy do všech místností bytu. Napravo od vstupu je záchod, nalevo koupelna.
Vpravo z předsíně pokračujeme do prostorné kuchyně o výměře 13 m2, z kuchyně jsou dveře do spíže. Z kuchyně vstupujeme také na balkon o velikosti 4 m2, který díky své poloze do klidného vnitrobloku umožňuje soukromé posezení.
Z předsíně jsou ještě dva vstupy do hlavních místností bytu, a to do obývacího pokoje o výměře 23 m2 a ložnice o velikosti 19 m2. Díky vysokým stropům je možnost vybudovat spací prostor v patře a tím plně využít celkovou plochu ložnice. Oba pokoje mají okna do ulice.
Vytápění bytu je možné jak plynem, tak i elektrikou. V celém bytě jsou nové elektrorozvody a jsou zde plynové i elektrické zdroje tepla. Teplou vodu zajišťuje plynový kotel.
Činžovní dům prochází celkovou rekonstrukcí. Má nová plastová okna i dveře. Celý dům má také novou elektroinstalaci. V příštím roce bude také zhotovena nová fasáda.
Hlavní výhodou bytu je jeho poloha, je situován do klidného vnitrobloku a izolován od hluku města. Všechny byty mají i společnou předzahrádku, kde je možné vybudovat společné posezení nebo dětské hřiště.
Dolní Cejl je se stává lukrativní lokalitou, mohou zde vnikat i zcela moderní projety a domy, protože se nejedná o památkovou zónu. Toto území s obrovskou budoucností je určeno pro bydlení a služby, má už vybudovanou dopravní infrastrukturu a polohově pouze pět minut od centra.
Momentálně se připravují dva velké projekty a tři menší, prvním je zástavba rozsáhlého území uvnitř bloku mezi ulicemi Francouzská, Hvězdová, Bratislavská a Stará. Vznikne zde městská zahrada obklopená pěti domy s více než stovkou bytů.
Další velký projekt se připravuje přímo na ulici Bratislavská, kde se už v letošním roce začne stavět komplex Pekárenský dům s 239 bytovými jednotkami a 222 parkovacími stáními. Ulice Bratislavská tak přitahuje velké množství investorů, v budoucnu to bude i velmi zajímavá lokalita určena pro klidné bydlení.
Byt je vhodný buď jako dobrá investiční příležitost na budoucí pronájem nebo pro bydlení dvou osob nebo mladé rodiny. Pokoje jsou tak velké, že se nabízí možnost příčkami je rozdělit na více menších pokojů.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího na základě zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Zavolejte a objednejte se na prohlídku. Těšíme se na Vás!

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
1041560.jpg
1041561.jpg
1041562.jpg
1041563.jpg
1041564.jpg
1041565.jpg