RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 2+1, 79 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Byt s dispozicí 2+1 o výměře 79 m2 se nachází ve 2.patře činžovního bytového domu. Hlavními dveřmi vejdeme do předsíně o výměře 5 m2, ze které jsou vstupy do všech místností bytu. Napravo od vstupu je záchod, nalevo koupelna.
Vpravo z předsíně pokračujeme do prostorné kuchyně o výměře 13 m2, z kuchyně jsou dveře do spíže. Z kuchyně vstupujeme také na balkon o velikosti 4 m2, který díky své poloze do klidného vnitrobloku umožňuje soukromé posezení.
Z předsíně jsou ještě dva vstupy do hlavních místností bytu, a to do obývacího pokoje o výměře 23 m2 a ložnice o velikosti 19 m2. Díky vysokým stropům je možnost vybudovat spací prostor v patře a tím plně využít celkovou plochu ložnice. Oba pokoje mají okna do ulice.
Vytápění bytu je možné jak plynem, tak i elektrikou. V celém bytě jsou nové elektrorozvody a jsou zde plynové i elektrické zdroje tepla. Teplou vodu zajišťuje plynový kotel.
Činžovní dům prochází celkovou rekonstrukcí. Má nová plastová okna i dveře. Celý dům má také novou elektroinstalaci. V příštím roce bude také zhotovena nová fasáda.
Hlavní výhodou bytu je jeho poloha, je situován do klidného vnitrobloku a izolován od hluku města. Všechny byty mají i společnou předzahrádku, kde je možné vybudovat společné posezení nebo dětské hřiště.
Dolní Cejl je se stává lukrativní lokalitou, mohou zde vnikat i zcela moderní projety a domy, protože se nejedná o památkovou zónu. Toto území s obrovskou budoucností je určeno pro bydlení a služby, má už vybudovanou dopravní infrastrukturu a polohově pouze pět minut od centra.
Momentálně se připravují dva velké projekty a tři menší, prvním je zástavba rozsáhlého území uvnitř bloku mezi ulicemi Francouzská, Hvězdová, Bratislavská a Stará. Vznikne zde městská zahrada obklopená pěti domy s více než stovkou bytů.
Další velký projekt se připravuje přímo na ulici Bratislavská, kde se už v letošním roce začne stavět komplex Pekárenský dům s 239 bytovými jednotkami a 222 parkovacími stáními. Ulice Bratislavská tak přitahuje velké množství investorů, v budoucnu to bude i velmi zajímavá lokalita určena pro klidné bydlení.
Byt je vhodný buď jako dobrá investiční příležitost na budoucí pronájem nebo pro bydlení dvou osob nebo mladé rodiny. Pokoje jsou tak velké, že se nabízí možnost příčkami je rozdělit na více menších pokojů.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího na základě zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Zavolejte a objednejte se na prohlídku. Těšíme se na Vás!

Číslo nabídky:315267Plocha užitná:79
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:4
Podkategorie:

2+1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.