Atraktivní stavební pozemek v malebném údolí řeky Sázavy, v městysu Kácov, ležícím asi půl hodiny jízdy autem z Prahy. Pozemek se nachází v sousedství velmi oceňovaného Panorama Golf resortu – vyhlášeného golfového hřiště, tenisových kurtů, beach volejbalu, multifunkčního hřiště, vodních sportů, aj.

Pozemek je přibližně čtvercového tvaru a je mírně svažitý. Dle specifikace územního plánu leží pozemek ve smíšeně obytném–venkovském území určeném převážně k zástavbě rodinnými domy.

V sousedství pozemku se nachází vodovod a elektřina. Kanalizace a plyn v této části obce nejsou.

V Kácově nalezneme rozsáhlou občanskou vybavenost – školu, poštu, obchody, sokolovnu, restaurace, půjčovny lodí, cyklostezky, apod. Je to ideální místo pro milovníky sportu a turistiky.

Dopravní spojení zajišťují nejen autobusy, ale i vlak (Posázavský pacifik). Vlaková zastávka se nachází pouhých 400 m od pozemku.

Ceny pozemků v dlouhodobém horizontu stále rostou. Využijte úrokových sazeb nižších než je inflace k investici do pozemku, která patří k velmi výnosným a bezpečným investicím. Hypotéku Vám zdarma pomohou vyřídit naši hypoteční specialisté. V případě více zájemců může být upřednostněna výhodnější nabídka.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno