Exkluzivně nabízíme k prodeji dům ve velice žádané lokalitě Rousínov jen několik metrů od náměstí a přitom na velmi klidném místě.

Před cca rokem prošla nemovitost kompletní, velice zdařilou a rozsáhlou rekonstrukcí. Rekonstrukce se týkala venkovní fasády, vnitřních omítek, rozvodů vody do plastu, rozvodů topení do mědi, vybudování světlíku v obývací části, kompletní vinylové podlahy, okna, dveře atd.
Prodává se včetně veškerého vybavení a nábytku.

Dům je vytápěn plynovým kondenzační kotel s nízkými provozními náklady. V obývací části je umístěn krb svedený do taktéž nově vyvložkovaného nerezového komínu, který zajistí příjemné teplo po celém domě a navodí příjemnou atmosféru.

Velkým benefitem jsou dvě parkovací místa za domem, který má možnost vstupu z obou stran domu. Ze strany parkovacích míst vstoupíte do části domu, která je v současnosti využívaná k podnikaní a to konkrétně jako kadeřnický salón.

Nový majitel má k dispozici také krásné půdní prostory, ve kterých je možnost zbudování dalších minimálně dvou pokojů a koupelny.

Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, dojezd do Brna je cca 13 minut.
Město Rousínov poskytuje svým občanům vše potřebné, je plynofikováno, má vlastní vodovod a čistírnu odpadních vod, praktického i zubního lékaře, poštu, mateřskou školu, základní školu a je v síti Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, obchody, restaurace, sportovní vyžití, koupaliště a další.

Zajistíme Vám výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída.
Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
1558959.jpg
1558952.jpg
1558970.jpg
1558954.jpg
1558965.jpg
1558962.jpg
1558966.jpg
1558956.jpg
1558953.jpg