Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme prodej chaty ve Zlatých horách. Vítejte v jedinečné příležitosti vlastnit moderní chatu v srdci krásných Jeseníků. Tato nádherně zrekonstruovaná nemovitost se pyšní čtyřmi prostornými pokoji, moderním kuchyňským koutem, terasou na grilování, což všechno vytváří ideální kombinaci pohodlí
Tato chata se nachází v srdci Jeseníků, což je ráj pro milovníky přírody a aktivního odpočinku. V okolí najdete rozmanité turistické trasy, cyklostezky a možnosti pro pěší výlety. Zlaté Hory jsou známé svými minerálními prameny a historickým dědictvím.
Nemovitost je ideálním výchozím bodem pro objevování této nádherné oblasti, ať už toužíte po horských túrách, lyžování v zimě nebo relaxaci v lázeňských střediscích.
Tato moderně zrekonstruovaná chata nabízí komfortní ubytování a pohodlí pro vaši rodinu nebo skupinu přátel. Dům má celkem čtyři pokoje, což znamená dostatek prostoru pro ubytování až 10 osob. Kromě ložnic se v chatě nachází také prostorný obývací pokoj s krbem, kde si můžete kdykoli teplé zimní večery. Kuchyňský kout je plně vybaven a připravený pro vaření všech vašich oblíbených pokrmů. V chatě je také moderní koupelna se sprchovým koutem.
Cena chaty je atraktivní a odpovídá jejímu stavu a vybavení. Pro více informací o ceně a prohlídce nás neváhejte kontaktovat.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
2030030.jpg
2030031.jpg
2030032.jpg
2030033.jpg
2030034.jpg