Hledáte pozemek ke stavbě rodinného domu v blízkosti krásné přírody a přesto v blízkosti většího města? Pak malebná obec Petrovice je skvělá volba.

Doporučejeme shlédnout video k nabídce a také vizualizaci stavby na fotkách.

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi stavební pozemek v obci Petrovice, jen 10 km od Blanska na okraji Drahanské vrchoviny o celkové ploše 1.166 m2.

Pozemek leží na okraji obce téměř na konci slepé ulice. V okolí stojí několik rodinných domů, cca 100 metrů od domu je místní mateřská škola.

Pozemek je rovinatý a je k němu zpracovaná projektová dokumentace k výstavbě dřevostavby a je schválené i stavební povolení.
Rozvod vody vede pod přilehlou komunikací, odpadní vodu je nutné řešit samostatnou čističkou s přepadem do jednotné místní kanalizace. Přípojka elektřiny je na pozemku, plynová přípojka na hranici pozemku.

Petrovice právem získaly v roce 2019 ocenění Vesnice roku. Nejen, že tu najdete nádhernou přírodu, ale i zázemí pro Vaši rodinu. Velké oblibě se těší vyjížďky na koních pořádané místním zemědělským družstvem.

Poloha Petrovic láká k mnoha výletům. Nedaleko najdete Punkevní jeskyně, Sloupsko-šošůvské jeskyně, rozhledny, několik zámků i hradních zřícenin. V okolí vede také nespočet turistických i cykloturistických tras.

Makléřka nabídky vám při osobní prohlídce ráda zodpoví veškeré vaše informace.

REMAX Brno
Realitní makléř Brno
Rrealitka Brno
REMAX Delux
Tomáš Šimek
Práce v realitách Brno
Prodej nemovitostí Brno
2174753.jpg