RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej atypického bytu, 290 m2, Praha

75 000 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha , Praha 1

Dva prostorné byty na vynikající adrese v kouzelném místě pár kroků od Karlova Mostu,v blízkosti Kampy a Malostranského náměstí, zároveň velmi blízko centru Prahy.Byty se nacházejí v historickém novorenesančním domě postaveném v letech 1888-89 tehdy velmi významnou stavební firmou Gregor Stark.Historie domu sahá až do doby Rakouska-Uherska,kdy si ho nechal postavit bohatý městský řezník. V 2017 byl dům nákladně rekonstruován,v celém domě byla vyměněna okna za nová špaletová okna,která jsou však přesnou replikou těch původních,na domě je též zbrusu nová fasáda.Větší byt o velikosti 180 m2 zabírá celé první patro,je orientován na tři světové strany a má dva vstupy z chodby domu.Menší byt nad ním má plochu 110 m2.Byty jsou velmi světlé a je z nich nádherný výhled nejen na malostranské střechy.Oba byty jsou před rekonstrukcí,což dává novému majiteli možnost uspořádat vše podle vlastních představ i rozhodnout se, k jakému účelu je použije.Lokalita i uspořádání bytů nabízí více možností.Jedná se o mimořádnou nabídku,v této části Prahy jsou byty k prodeji nabízeny jen velmi ojediněle.Průkaz PENB byl zadán k vyhotovení a bude předložen kupujícímu, v souladu s legislativou zatím uvádíme třídu G.
Two large apartments in one of the best location in Prague only a few steps from Charles Bridge not too far from Kampa and Malostranske namesti and still close to the center of Prague.The apartments are built in New Renaissance style in 1888-89.History of the building goes back to Austro-Hungarian Empire.This and next year building is going to be completely reconstructed including the new wood windows and exterior.The larger apt. is 180 m2 and covers completely 1st floor and has the separated entrance.The smaller apt. above is 110 m2.Both the apartments have lots of natural light and a beautiful views.Both the apartments are before the complete reconstruction and potential buyers will have a choice of possible changes according to their liking.For more info and to see the plans and get more information please call the real estate agency.

Číslo nabídky:195115Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Podkategorie:

atypický

Jednotka:za nemovitostStav objektu:dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

Doprava:MHD

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Bc. Michaela Seifertová
Kontakt na makléře Bc. Michaela Seifertová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.