RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 8000 m2, Měnín

1 990,00 Kč  (Včetně provize RK)

Měnín

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek ke komerční výstavbě o výměře cca 8 000m2. Pozemek má nepravidelný tvar, s rozměry cca 90-120 m x 85m, je situovaný v Průmyslovém parku Měnín, mimo zastavěné území obce Měnín, v okrese Brno – venkov, nedaleko OC Olympie a dálnice.

Veškeré inženýrské sítě jsou vedeny na hranici pozemku, dle platného územního plánu obce je pozemek určený zejména pro výrobu a skladování ( bez možnosti bydlení), s výškovým omezením stavby 12 m.

V případě zájmu lze dále projednat možnost přikoupení souvisejících objektů z průmyslového areálu, ev. si lze pronajmout haly o výměrách cca 600 - 2100m2, případně volné plochy v areálu.

Areál je střežený bezpečnostní agenturou, vrátnice 24/7, příjezd kamionů, blízko dálnice Brno – Bratislava, 10 km od brněnského centra Olympie. V areálu k dispozici nová kamionová váha a další služby vč. vysokozdvižných vozíků. U areálu zastávka integrované dopravy.
Po dohodě různé možnosti modifikací jednotlivých prostor, k dispozici též zpevněné plochy v rámci celého areálu. K dispozici stará i nová
trafostanice o výkonu 2,5 MW, vlastní vodovod a povolení nakládání s odpady.

Individuální projednání a možnosti,včetně možnosti další výstavby nebo využití dalšího areálu.

Číslo nabídky:247969Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2
Doprava:dálnice, silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Marek Bělský
Kontakt na makléře Marek Bělský

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.