RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem výrobního prostoru, 1030 m2, Měnín

55,00 Kč 

Měnín

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu zateplenou, uzavřenou halu o CP 1100 m2, nacházející se ve střeženém průmyslovém areálu u Brna, nedaleko OC Olympie a dálnice, mimo samotnou obec.

Hala je vhodná např. k výrobě nebo skladování, má zateplené stěny i střechu, 12 vrat vč. bočních s el. posuvem, příjezd kamionů možný ze tří stran, lze pronajmout navazující venkovní zpevněné plochy. Velikost haly 38 x 28m, výška v hřebeni 4,2m. Neomezený el. příkon vzhledem k navazující nové trafostanici, k dispozici voda (pitná i samostatně užitková) a odkanalizování. Sociální zázemí možné využít v areálové administrativní budově. Rekolaudace na sklady a výrobu vč. plastikářské a odpadářské výroby.

Možnost pronájmu venkovních navazujících zpevněných ploch. Sociální zázemí možné využít v areálové administrativní budově. Dále možnost pronájmu haly, o výměře cca 2100 m2, která bude uvolněna cca od 1.1.2023.

Areál je střežený bezpečnostní agenturou, vrátnice 24/7, příjezd kamionů, blízko dálnice Brno – Bratislava, 10 km od brněnského centra Olympie.
V areálu k dispozici nová kamionová váha a další služby vč. vysokozdvižných vozíků. U areálu zastávka integrované dopravy.
Po dohodě různé možnosti modifikací jednotlivých prostor, k dispozici též zpevněné plochy v rámci celého areálu. K dispozici nová i stará trafostanice o výkonu 2,5 MW, vlastní vodovod a povolení nakládání s odpady.

Individuální projednání, včetně možnosti další výstavby nebo využití dalšího areálu.

Číslo nabídky:247972Plocha užitná:1100
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:1Jednotka:za m2 za měsíc
Odpad:kanalizaceVoda:zdroj pro celý objekt
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Dobrý
Budova:MontovanáDoprava:dálnice, silnice, MHD, autobus
Marek Bělský
Kontakt na makléře Marek Bělský

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.