RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu v Přibyslavicích 2+1, 301 m2 zast. plocha se zahradou

Nedostupné, nevolat

Přibyslavice

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízím rodinný dům v Přibyslavicích. Malebná obec s 450 obyvateli se nachází v okrese Brno-venkov. Veškerá občanská vybavenost se nachází v nedaleké Velké Bíteši (3 km), výhodou je blízké napojení na dálnici D1. Centrum Brna je asi 36 km vzdálené, to znamená asi 25 minut cesty autem. I bez auta je napojení Přibyslavic autobusem výborné, a to na obě strany (na Brno nebo na Jihlavu).

Rodinný dům v dispozici 2+1 je podsklepen, užitná plocha přízemí je asi 110 m2. Půda skýtá možnosti rozšíření obytné plochy pro budoucího majitele. K domu přiléhá velká zahrada (1513 m2) s větším koupacím jezírkem a s druhým relaxačním jezírkem pro ryby.
Dům a zahrada byly vždy udržovány a nevykazují zásadní vady v konstrukcích, ani nevyžadují jiné zásadní opravy.

Na pozemku se také nachází garáž, dílna a kůlna.

Dům byl postaven v sedmdesátých letech z pálených plných cihel, není zateplen. Střecha je původní s křidlicí a klasickým krovem, obojí je v dobrém stavu. Průkaz energetické náročnosti RD se zpracovává, proto uvádíme třídu G, ale po předběžných konzultacích je jisté, že se třída nezmění. Přestože jsou v domě osazená dřevěná eurookna, dům ani střecha nejsou zatepleny.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění domu je ústřední, plynovým kotlem, který je umístěn na chodbě, ohřev vody plynovým bojlerem. Na samostatném WC je průtokový ohřívač vody. Elektřina v domě i v garáži jak 230 V, tak 400 V.

Dům je napojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. Navíc má RD na zahradě vlastní studnu, i v letních a suchých měsících nevysychá a používá se zejména na doplňování obou jezírek a zalévaní záhonů.

V ceně městského bytu tak můžete získat bydlení v klidném, čistém, upraveném prostředí v rozumné dojezdové vzdálenosti na všechny strany. V případě více zájemců bude prodáno lepší nabídce. Neváhejte mě kontaktovat, bude mi ctí Vám tuto nemovitost nabídnout a ukázat.

Číslo nabídky:271898Plocha užitná:110
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:Plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:Kanalizace
Voda:Zdroj pro cely objekt, Rozvod studene a teple vodySklep:Ano (34 m2)
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Velmi dobry
Topení:Lokalni - tuha paliva, Ustredni - plynoveBudova:Cihlova
Vlastnictví:

Osobni

Doprava:Dalnice, Silnice, Autobus

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.