RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 694 m2, Staré Město

Nedostupné, nevolat

Staré Město

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout k prodeji rodinný dům ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Patrový, samostatně stojící dům, se nachází v klidné části obce. Současná dispozice je 6+2. V přízemí se nachází dvě kuchyně, 4 pokoje a 2 koupelny. V prvním patře jsou dva další pokoje. Prostorná půda nabízí další možnosti rozšíření. Nemovitost je částečně podsklepena. Jedna sklepní místnost slouží k uskladnění ovoce a zeleniny, ve druhé se nachází kotel. Na dům navazuje dvůr s prostornou zahradou, kůlnou a garáží. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě.
Nemovitost je v původním stavu, určená k celkové rekonstrukci. V domě byly donedávna obydlené pouze 2 místnosti. Další části domu se nepoužívaly.
V obci se nachází veškerá občanská vybavenost, několik mateřských, základních a středních škol, dále obchodní centrum a zdravotní zařízení.
Majitel si vyhrazuje právo zvolit konečného zájemce dle jím zvolených kritérií. Sjednání termínu prohlídkového dne a více informací vám ráda sdělím po telefonické domluvě nebo emailu.

Číslo nabídky:292525Plocha užitná:264
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:před rekonstrukcíBudova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.