RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, 2621 m2, Brno

Informace u makléře

Brno

Jedinečná nabídka pronájem komerčního pozemku v Brně. Exkluzivně Vám pronajmeme komerční pozemek, který se nacházející na velmi frekventovaných ulicích ul. Hněvkovského a ul. Kaštanová, ležící na velmi strategickém a viditelném místě, v blízkosti nájezdů na D1, D2, Makra v k.ú. Komárov, obdélníkového tvaru, o celkové výměře 2.621 m2.
Příjezd k pozemku po asfaltové obecní komunikaci, včetně příjezdu pro kamionovou dopravu. Sítě na hranici pozemku (kanalizace, plyn, elektřina i voda).
Pozemek prošel kompletní terénní úpravou, kde se vyrovnávala celá plocha pozemku, navyšoval se terén cca o 1 m, dle pokynů stavebního úřadu, proběhlo hutnění terénu, je položená geotextilie, nově proběhla pokládka štěrku vč.udusání. 
Pozemek je vhodný pro autobazar, půjčovnu, zahradnictví, stavebniny,  showroom pro mobilheimy, showroom pro těžkou techniku a pod.. Těšíme se na setkání s Vámi.

Číslo nabídky:292957Kategorie:

Pozemky

Typ:

Pronájem

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Voda:zdroj pro celý objektElektřina:230 V, 380 V
Doprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Kalvodová Lenka
Kontakt na makléře Kalvodová Lenka

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.