RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej vily, 550 m2, Nebovidy

Nedostupné, nevolat

Nebovidy

Chcete své bydlení spojit s podnikáním? Nebo hledáte vícegenerační dům pro velkou rodinu? Máte rádi společnost a jedinečnost?
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji specifickou rezidenci z 18. století v příměstské obci Nebovidy u Brna na okraji jihozápadního sektoru města Brna, která předčí vaše očekávání.
Bývalá fara byla dostavěna do uzavřeného bloku pro vytvoření maximálního soukromí. Nachází se na pozemku o rozloze více než 1000 m2, z čehož je 450 m2 samostatná zahrada a 550 m2 je zastavěná plocha a dvůr.
Dům v současné době probíhá celkovou rekonstrukcí, kdy jedno z křídel je ve fázi hrubé stavby, zbytek už je částečně dostaven.
Do domu vstupujeme přes vnitřní nádvoří. Samotná nemovitost je dvoupatrová a velmi citlivě a promyšleně na sebe navazuje 5, v případě potřeby až 7 oddělených celků se samostatným sociálním zázemím a kuchyněmi.
Dům má také původní cihlový sklep, který má 3 dómy a je připraven jako zázemí pro wellness nebo vinný sklep pro skupiny až 100 osob. Ve sklepě je zavedena stejně jako v celém objektu rekuperace, klimatizace a i zde najdete sociální zázemí pro maximální komfort vašich návštěv.
Celý dům je napojen k nejmodernějším technologiím Loxone tak, aby splňoval veškeré parametry chytré domácnosti. Dům má tepelné čerpadlo Enbra. V celém přízemí je podlahové vytápění.
Objekt je v průběžné výstavbě, takže každým týdnem jsou hotové další interiérové a exteriérové prvky.
Parkování je připraveno z obou stran objektu včetně vstupu na pozemek. V zadní části objektu je vybudován nový vjezd s šířkou 6 metrů.
V případě potřeby je možné tento dům rozdělit na 2 samostatné domy, kdy jeden by měl nádvoří a druhý disponoval zahradou.
Dům se nachází v rekreační lokalitě na okraji chráněné krajinné oblasti Bobrava, kdy vjezd na cyklotrasu Bobrava je přímo za domem. Obec Nebovidy je pouze 5 km od Brna, k dálnici D1 a D2 je to také pouze do 5ti km. Zastávka MHD je přímo před domem.
Obec Nebovidy s 820 stálými obyvateli má veškeré sociální a kulturní zázemí.

Číslo nabídky:303191Plocha užitná:550
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:ve výstavbě (hrubá stavba)Budova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.