RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 3561 m2, Vrbátky

1 060,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vrbátky

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji komerční pozemek o výměře 3.560 m2 v obci Vrbátky, okres Prostějov. V územním plánu je pozemek veden jako VL3 - plochy výroby a skladování - lehký průmysl. Pozemek se nachází 3,5 km od nájezdu na dálnici. Rozměry 42 m x 84 m. K pozemku vede betonová komunikace. Přípustné využití: - výroba, skladování a podnikatelská činnost, přičemž charakter výroby a souvisejících činností nesmí negativně ovlivňovat území za hranici výrobních areálů, - pomocné provozy související s výrobní činností, - související odstavné zpevněné plochy, hromadná parkoviště pro parkoviště a návštěvníky, - vzorkové prodejny a zařízení odbytu, podniková administrativa, - související dopravní a technická infrastruktura a zařízení zajišťující obsluha a ochranu území včetně eliminace rizik záplav extravilánovými vodami, - izolační a vnitroareálová zeleň, - související zařízení a stavby sloužící k odstranění ekologických rizik. Nepřípustná využití: - zemědělská výroba, - všechny ostatní činnosti, zařízení a stavby, které nesouvisí s hlavním a přípustným využitím, - všechny činnosti, pozemky, stavby a zařízení, které svým provozem negativně ovlivňují území za hranicí vlastní výrobní plochy. Inženýrské sítě: plyn na pozemku, voda a elektřina v dosahu. Koefecient zastavitelnosti, ani výškové omezení stavby není stanoveno. Výborná dostupnost do Prostějova (5 km) a Olomouce (10 km).

Číslo nabídky:308720Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za m2Doprava:vlak, silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Bělský Marek
Kontakt na makléře Bělský Marek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.