RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 1+1, 39 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Byt s dispozicí 1+1 o výměře 39,5 m2 se nachází v přízemí činžovního bytového domu.
Přímo z předzahrádky vejdeme prosklenými dveřmi do místnosti, kde po pravé straně je vstup do koupelny se sprchovým koutem a WC.
Pokračujeme do kuchyňky. Veškeré zařízení kuchyňky je součástí prodeje.
Vlevo od vstupu je vchod do prostorného a prosvětleného pokoje se dvěma okny o výměře 21,5 m2.
Byt je po celkové rekonstrukci. Má novou koupelnu, novou dlažbu v předsíni a kuchyni s podlahovým topením a novou kuchyňskou linkou.
Topení je elektrické, bojler na teplou vodu je také na elektriku. Sporák a pračka je součástí prodeje.
Činžovní dům prochází celkovou rekonstrukcí. Má nová plastová okna i dveře. Celý dům má také novou elektroinstalaci. V letošním roce bude také zhotovena nová fasáda.
Hlavní výhodou bytu je jeho poloha, je situován do klidného vnitrobloku a izolován od hluku města. Všechny byty mají i společnou předzahrádku, kde je možné vybudovat společné posezení nebo dětské hřiště.
Dolní Cejl je se stává lukrativní lokalitou, mohou zde vnikat i zcela moderní projety a domy, protože se nejedná o památkovou zónu. Toto území s obrovskou budoucností je určeno pro bydlení a služby, má už vybudovanou dopravní infrastrukturu a polohově pouze pět minut od centra.
Momentálně se připravují dva velké projekty, prvním je zástavba rozsáhlého území uvnitř bloku mezi ulicemi Francouzská, Hvězdová, Bratislavská a Stará. Vznikne zde městská zahrada obklopená pěti domy s více než stovkou bytů.
Další velký projekt se připravuje přímo na ulici Bratislavská, kde se už v letošním roce začne stavět komplex Pekárenský dům s 239 bytovými jednotkami a 222 parkovacími stáními. Ulice Bratislavská tak přitahuje velké množství investorů, v budoucnu to bude i velmi zajímavá lokalita určena pro klidné bydlení.
Byt je vhodný buď jako dobrá investiční příležitost na budoucí pronájem nebo pro bydlení jednoho až dvou osob.

Číslo nabídky:311283Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Podkategorie:

1+1

Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:po rekonstrukci
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.