RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 8179 m2, Kamenický Šenov

1 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Kamenický Šenov

Aktuálně rezervováno. Nabízíme na prodej pozemky pro komerční výstavbu o celkové výměře 8.179 m2 v katastrálním území obce Kamenický Šenov, v okrese Česká Lípa. Pozemky jsou mírně svažité orientované východním směrem.

Možnosti využití: Podle aktuálně platného územního plánu města Kamenický Šenov je část pozemků určena pro stavbu zařízení občanského vybavení, část pro zařízení sloužící pro výrobu a opravárenské služby (výřez z územně plánovací informace s bližšími informacemi je součástí fotodokumentace v inzerci).

Na pozemcích stojí podsklepený dvoupodlažní dům ve špatném technickém stavu a samostatně stojící garáž, v katastru nemovitostí je objekt veden jako bytový dům (v minulosti například také nádražní restaurace), jenž může být rekonstruován.

Lokalita: Pozemky jsou situované v lokalitě Kamenický Šenov – nádraží. Přístup je k nim ze silnice E442 spojující Děčín a Nový Bor a vedoucí dále do Liberce. V současnosti využívaná odbočka k pozemkům vedoucí do lokality nádraží je dlážděná.

Sítě: Přes pozemky vede podzemní vedení elektřiny, dům stojící na pozemku je s přípojkou vody, v sousedství domu je plynová přípojka, u domu je kopaná studna.

V případě zájmu o prohlídku či bližší informace kontaktujte makléře nabídky.

Číslo nabídky:313831Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:zdroj pro celý objekt

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Kostovič Petr
Kontakt na makléře Mgr. Kostovič Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.