RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej hotelu, 750 m2, Hřensko

33 161 600,00 Kč  (Včetně provize RK)

Hřensko

Ve výhradním zastoupení majitelů vám nabízím zavedený hotel v srdci Českého Švýcarska. Hotel se nachází v malebné přírodě, jen nedaleko od světově známých turistických cílů, jako jsou Soutěsky a Pravčická brána, a jen 500m od hraničního přechodu s Německem. Hotel disponuje třinácti pokoji a třicetipěti lůžky, včetně přistýlek. Disposice hotelu je: v přízemí je restaurace s padesáti místy, kuchyně a menší recepce. 1.-3. patro jsou pokoje a technické místnosti. Hotel má strategickou polohu, autobusová zastávka je 150 m, přístavní můstek k přívozu, který vás převeze k vlakové zastávce je jen 50 m vzdálen a zastávka výletního vláčku je 60m od hotelu, k nástupnímu můstku k plavbě lodí je to jen 150m . Nemovitost prošla rekonstrukcí v devadesátých letech a částečně ve 2003, proto drobné opravy budou nutné Součástí prodeje jsou také přilehlé pozemky, z čehož je jeden stavební, a parkoviště, pozemky a parkoviště jsou započítány v konečné ceně. V současné době je nemovitost provozována majiteli, proto případné prohlídky se uskuteční po domluvě v dny, kdy bude méně ubytování.

Číslo nabídky:316573Plocha užitná:750
Kategorie:

Hotely, penziony a restaurace

Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Stárková Ivana
Kontakt na makléře Stárková Ivana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.