RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 3+kk, 87 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Byt s dispozicí 3+KK o výměře 87 m2 se nachází v 1.patře činžovního bytového domu.
Vstupními dveřmi vejdeme předsíně. Odtud je vpravo vchod do koupelny a na WC, záchod je oddělen zástěnou. Z předsíně je volný vstup do místnosti tvaru L, zde je v jedné části obývací pokoj, ve druhé kuchyně s kuchyňskou linkou.
Z kuchyně jsou dvojí dveře do dvou pokojů. Pravý o velikosti 22m2 byl využíván jako ložnice, levý o velikosti 23m2 jako dětský pokoj. Oba tyto pokoje mají okna do soukromé zahrady. Všechna ostatní okna jsou do klidného vnitrobloku.
Topení je elektrické, bojler na teplou vodu je také na elektriku. Vaření je formou indukční desky a trouby Elektrolux. Automatická pračka v koupelně je součástí prodeje. Podlaha je plovoucí, v koupelně, kuchyni a předsíni je dlažba.
Činžovní dům prochází celkovou rekonstrukcí. Má nová plastová okna i dveře. Celý dům má také novou elektroinstalaci. V letošním roce bude také zhotovena nová fasáda.
Hlavní výhodou bytu je jeho poloha, je situován do klidného vnitrobloku a izolován od hluku města. Všechny byty mají i společnou předzahrádku, kde je možné vybudovat společné posezení nebo dětské hřiště.
Dolní Cejl je se stává lukrativní lokalitou, mohou zde vnikat i zcela moderní projety a domy, protože se nejedná o památkovou zónu. Toto území s obrovskou budoucností je určeno pro bydlení a služby, má už vybudovanou dopravní infrastrukturu a polohově pouze pět minut od centra.
Momentálně se připravují dva velké projekty, prvním je zástavba rozsáhlého území uvnitř bloku mezi ulicemi Francouzská, Hvězdová, Bratislavská a Stará. Vznikne zde městská zahrada obklopená pěti domy s více než stovkou bytů.
Další velký projekt se připravuje přímo na ulici Bratislavská, kde se už v letošním roce začne stavět komplex Pekárenský dům s 239 bytovými jednotkami a 222 parkovacími stáními. Ulice Bratislavská tak přitahuje velké množství investorů, v budoucnu to bude i velmi zajímavá lokalita určena pro klidné bydlení.
Byt je vhodný buď jako dobrá investiční příležitost na budoucí pronájem nebo pro klidné rodinné bydlení.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího podle svých kritérií.

Číslo nabídky:321765Plocha užitná:87
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:2
Podkategorie:

3+kk

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.