RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 5162 m2, Huntířov

2 565 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Huntířov

Pokud máte rádi soukromí, klid a nádherný výhled, tak si vám dovoluji nabídnout pozemek na prodej pro výstavbu rodinného domu v lukrativní lokalitě nedaleko Děčína. Pozemek se nachází v obci Huntířov a jeho celková rozloha je 5126 m2.

Z celkové výměry pozemku lze využít více než 1/2 jako stavební parcelu. Výhodou tohoto pozemku je umístění na hranici zastavitelné části obce. Další stavby v blízkém okolí již nemohou vzniknout a díky rozloze pozemku budete mít nerušený klid a soukromí. Příjezdová cesta na hranici pozemku je obecní, voda je třeba řešit vlastním vrtem studny, elektřina bude přivedena na hranici pozemku společností ČEZ. Odpadní vody je třeba řešit vlastní čističkou odpadních vod na pozemku. Stavba domu musí odpovídat požadavkům CHKO a je zde povolen rodinný dům o maximálně dvou podlažích se sedlovou střechou.

Výborná dostupnost do města Děčín a v obci naleznou děti školního věku jednu základní školu nižšího stupně a předškoláci mohou chodit do školy mateřské. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště a sportovní hřiště. Nabízí se zde značné možnosti vycházek, jízdy na kole a houbaření.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás pro sjednání termínu prohlídky.

Číslo nabídky:323715Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Richter Jan
Kontakt na makléře Richter Jan

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.