RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2357 m2, Střemy

3 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Střemy

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 2 357 m2 nacházející se v katastrálním území Jenichov, obec Střemy v těsné blízkosti jižního okraje CHKO Kokořínsko. Pozemek je obdélníkového tvaru o rozměrech cca 20x120m a leží na kraji obce Jenichov vedle nepříliš frekventované komunikace spojující obce Jenichov a Střemy. Lukrativní poloha tohoto slunného pozemku skýtá kromě bezproblémového zajištění přístupu z přilehlé komunikace i nádherný výhled do krajiny. Územním plánem je nabízený pozemek rozdělen na dvě části. K výstavbě rodinného domku je určena východní část pozemku o ploše cca 900 m2, západní část pozemku je soukromá zeleň a je vhodná na využití jako zahrada užitková, relaxační a dále dle volby majitele. Dle vyjádření stavebního úřadu je zastavěnost východní části pozemku 30%, maximální výšková hladina zástavby je 1 nadzemní podlaží a podkroví. V těsné blízkosti hranice pozemku jsou inženýrské sítě - obecní vodovod a rozvod elektřiny. Odpad je nutno řešit vlastní samostatnou jímkou. Pozemek se nachází 12 km severně od Mělníka, kde je veškerá občanská vybavenost, 9 km na sever se nachází město Mšeno. Dostupnost Prahy 45 km, Mladá Boleslav 35 km. Prohlídku pozemku rozhodně doporučujeme. Pro další informace a termín prohlídky pozemku kontaktujte makléře. Zajištění nejvýhodnějšího financování prostřednictvím RX Finance samozřejmostí.

Číslo nabídky:325575Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Jiří Taraba
Kontakt na makléře Mgr. Jiří Taraba

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.