RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 3290 m2, Nový Oldřichov

1 959 500,00 Kč  (Včetně provize RK)

Nový Oldřichov

Hledáte místo pro váš nový domov? Pak právě pro vás může být určena tato nabídka. Nabízený pozemek se nachází v klidné části malebné obce Nový Oldřichov. Je mírně nakloněn k jihu, osluněný po celý den. V územním plánu je veden jako pozemek pro výstavbu domů rodinného typu. Přípojka NN, plynu a napojení na obecní vodovod se nachází na hranici pozemku, který svou rozlohou umožní výstavbu až tří rodinných domů. Jedinou dosud nedořešenou záležitostí je právně podložený přístup z obecní komunikace, kterou v současnosti odděluje třímetrový pruh pozemku jiného vlastníka. Prodávající podal podnět místně příslušnému Stavebnímu úřadu v Kamenickém Šenově a v případě potřeby získá právo nezbytné cesty i prostřednictvím soudu v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., ve smyslu zjistit vlastníkovi pozemku přístup k veřejné cestě. V obci je MŠ, ZŠ, OÚ, pošta - Partner, kulturní a vzdělávací centrum s restaurací a obchod s potravinami a smíšeným zbožím. MHD zajišťuje pravidelné spojení s okolními obcemi – Kamenický Šenov 4 km, Nový Bor 10 km, Česká Lípa 13 km. Nový Oldřichov je obec s bohatou sklářskou historií. Je zde hasičské muzeum a pro děti kroužek mladých hasičů. Velmi známá scéna z pohádky Pyšná princezna byla natočena nedaleko u čedičových varhan, které jsou chráněnou geologickou raritou. O podrobné informace či termín prohlídky kontaktujte makléře nabídky.

Číslo nabídky:327199Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 6,5%

 Kč

Benešová Marie
Kontakt na makléře Benešová Marie

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.