RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej , 430 m2, Sokolnice

Nedostupné, nevolat

Sokolnice

Vítejte v Sokolnicích,
obci v okrese Brno-venkov, která se rozkládá v Dyjsko-svrateckém úvalu, na pravém břehu řeky Říčky,11 km jihovýchodně od Brna.

Jedná se o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti, ve které žije přibližně 2 400 obyvatel.

Jsi stavař a hledáš třípatrový dům o zastavěné ploše 394 m2 k rekonstrukci podle tvých představ na svůj menší developerský projekt k výstavbě 3 bytových jednotek se stodolou, která je přístupná z dvorku i zahrady, která má výměru 211 m2.
Stodola má více výškových úrovní vhodných třeba na výstavbu ateliéru podle raumplanu, kdy prostor celé stavby není členěn do jednotlivých podlaží, kde každé podlaží je ve své ploše jednoúrovňové, ale do kubusů a místností, které se prolínají v různých výškových úrovních nebo na výstavbu energeticky pasivního domu s původními kamennými, cihlovými a dřevěnými prvky?

Nebo máš větší rodinu a hledáš místo, které snoubí snadný dosah velkoměsta přitom uprostřed krásné přírody přímo naproti krásného rybníku?

Tak už nehledej!

Právě si našel!

Vizualizace, těm méně zasvěceným doufám napoví, jak je možné celou rekonstrukci pojmout, abyste nechali původní objekt vyniknout v celé své kráse nejen pod novou fasádou!

Je to to pravé místo, kde můžete své realitní sny proměnit ve skutečnost!

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1408, jméno vsi vychází z označení činnosti jejích obyvatel: sokolníci.
V obci najdete zámek přestavěný do novogotické podoby v 19. století hrabaty Mitrovskými, kapli svatého Václava, barokní sýpku, která sloužila jako vězení pro 400 ruských zajatců a Panský pivovar u zámku.

Zastavěné území obce, vymezené návrhem územního plánu má rozlohu cca 26 ha.
Koncepce rozvoje území obce vychází ze schváleného územního plánu a navazuje na historické a přírodní hodnoty v území při respektování urbanistických a architektonických tradic. Obec plní zejména funkci bydlení vč. občanské vybavenosti.

V obci je plně rozvinuta infrastruktura s mateřskou školou, základní školou a Střední školou elektrotechnickou a energetickou, sokolovnou, potravinami, restaurací, knihovnou, lékárnou, poštou, bankomatem a čerpací stanicí

Obec je začleněna do dopravní infrastruktury kraje příjezd je po státní silnici č.380, vlakovým spojením, autobusovým spojením, přímo do Sokolnic zajíždějí brněnské městské autobusové linky č 40,73 a noční autobus N95.

Zaujala Vás tato nemovitost?!

Zavolejte mi, jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!
www.maklerzestatlu.cz
777 055 375

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku.
Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.
Realitní kancelář REMAX Delux zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost za jejich úplnost, správnost a přesnost.

Číslo nabídky:328478Plocha užitná:430
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:před rekonstrukcíBudova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.