RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej penzionu, 983 m2, Rosice

Nedostupné, nevolat

Rosice

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím ke koupi objekt občanské vybavenosti před rekonstrukcí, který nabízí 18 jednotek, nebytový prostor a krytou garáž se 7 parkovacími místy.

Objekt včetně nádvoří disponuje celkovou zastavěnou plochou 718 m2. Vzhledem k tomu, že budova je původní a historicky umístěná, není v rozporu s územním plánem. Navíc je situována na okraji městského historického jádra s dobrou docházkovou vzdáleností vlakové nádraží se od objektu nachází pouhých 5 min pěšky. Původně byl součástí pivovaru a byl zde hostinec. Při přestavbě se snažili některé původní prvky zachovat.

V přízemí objektu se nachází krytá garáž, ke které vede zámková dlažba a skýtá sedm parkovacích stání. Dále zde najdeme skladové a manipulační plochy a sociální zařízení patřící k nebytovým prostorám, které byly doposud využívány jako bar a herna, ale lze přestavět a využít pro jakékoliv jiné komerční využití, ať už pro obchod či restauraci nebo kavárnu. Nebytový prostor má přitom vchod pro zakázníky a i služební vchod vedoucí z vedlejší ulice.

V druhém podlaží nalezneme 5 nebytových jednotek o dispozici 1+kk a dále jednu jednotku 2+kk, 1+1 a 2+1. Téměř všechny jednotky jsou aktuálně obsazeny nájemníky. V patře se také nachází společná kotelna s dvěma velko objemovými bojlery značky Dražice, plynovým kotlem značky BAXI a další skladovací prostory, které jsou nyní využívány jako archiv.

V třetím podlaží nalezneme dohromady 10 nebytových jednotek. V levé části budovy nalezneme 2 jednotky o dispozici 1+kk a jednotky 2+1 a 1+1. V pravé části budovy nalezneme zajímavě řešený mezonet o dispozici 4+kk a dalších 5 jednotek o dispozici 1+kk, z nichž některé lze v rámci další přestavby a rekonstrukce proměnit do krásných jednotek o dispozicích 2+kk a 3+kk.

Při přestavbě budovy bylo zachováno přízemí objektu a dvě nová podlaží byla postavena na zpevněných konstrukcích. Obvodová stěna je 800 mm silná, převážně cihlová, z části smíšená s kamenem a je vystavena přes obě podlaží. Obdobně je navrženo i zdivo oddělující prostor restaurace a štítové zdivo v tloušťce 365 mm YTONG. Konstrukce stropů je nová, taktéž i nový krov a tepelná izolace z vnější strany v systému ISOTEC. Střecha je sedlová s pálenými taškami Tondach. Aktuálně je budova využívána jako ubytovna, ale lze ji rekonstruovat a rekolaudovat jako dům s bytovými jednotkami, v čemž tkví její velký potenciál.

• Objekt je napojen na přípojku splaškové kanalizace a na přípojku vody. Měření vody je situováno v šachtě uvnitř objektu. Dešťová voda je odvedena do potoka přes sousední pozemek a dále na distribuční rozvod elektrické energie pomocí vzdušného vedení závěsným kabelem z nejbližšího podpěrného bodu venkovního vedení.
• kolaudace v roce 2012 – jako pension, kavárna a restaurace
• kolaudace v roce 2018 – přestavba části restaurace a kavárny na ubytovnu

Číslo nabídky:330051Plocha užitná:983
Kategorie:

Hotely, penziony a restaurace

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.