RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 3+1, 99 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Byt s dispozicí 3+1 o výměře 99 m2 se nachází ve 1.patře činžovního bytového domu. Byt má 3 velké neprůchozí pokoje a proto vhodný jako investiční byt na pronájem. Je určen k celkové rekonstrukci.
Hlavními dveřmi vejdeme do předsíně o výměře 8,6 m2, ze které jsou vstupy do dvou hlavních místností bytu.
Naproti od vstupu je vchod do dětského pokoje o velikosti 20 m2 a jedním oknem do ulice.
Do vedlejšího pokoje o velikosti také 20 m2 můžeme buď vejít dveřmi z dětského pokoje nebo přímo z chodby, pokoj má krb a dvě okna do ulice.
Z chodby jsou dveře na WC, do spíšky a do koupelny o velikosti 2,5 m2. Na konci předsíně vlevo je vstup do kuchyně o velikosti 13 m2.
Z kuchyně vpravo je vstup do ložnice o velikosti 10 m2 s okny do vnitrobloku.
Z kuchyně je vstup také do zasklené lodžie o velikosti 7 m2 situovanou také do klidného vnitrobloku, která umožňuje klidné posezení.
Vytápění bytu je elektrikou. Teplou vodu zajišťuje elektrický kotel, omlouváme se, ve videu máme mylně uveden plynový kotel.

Činžovní dům prochází celkovou rekonstrukcí. Má nová plastová okna. Celý dům má také novou páteřní elektroinstalaci. V letošním roce se plánuje nová fasáda. Hlavní výhodou bytu je jeho poloha, je situován do klidného vnitrobloku a izolován od hluku města. Všechny byty mají i společnou předzahrádku, kde je možné vybudovat společné posezení nebo dětské hřiště.
Dolní Cejl je se stává lukrativní lokalitou, mohou zde vnikat i zcela moderní projety a domy, protože se nejedná o památkovou zónu. Toto území s obrovskou budoucností je určeno pro bydlení a služby, má už vybudovanou dopravní infrastrukturu a polohově pouze pět minut od centra.
Momentálně se připravuje několik velkých projektů, prvním je zástavba rozsáhlého území uvnitř bloku mezi ulicemi Francouzská, Hvězdová, Bratislavská a Stará. Vznikne zde městská zahrada obklopená pěti domy s více než stovkou bytů. Další velký projekt se připravuje přímo na ulici Bratislavská, kde se už v letošním roce začne stavět komplex Pekárenský dům s 239 bytovými jednotkami a 222 parkovacími stáními. Ulice Bratislavská tak přitahuje velké množství investorů, v budoucnu to bude i velmi zajímavá lokalita určena pro klidné bydlení.
Byt je vhodný buď jako dobrá investiční příležitost nebo i pro vlastní bydlení. Zájemce si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího podle svých parametrů. Zajištění financování je součástí našeho servisu.

Číslo nabídky:331809Plocha užitná:99
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:5
Podkategorie:

3+1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.