RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 3957 m2, Vranovice

1 499,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vranovice

Ve výhradním zastpupení majitele nabízíme k prodeji pozemek v obci Vranovice nad Svratkou, jedná se o parcelu 3055, o celkové výměře celkové 3957 m2.
Nyní vedeno jako orná půda, ale je určeno ke smíšené, obytné zástavbě, IS na hranici pozemku, více informací se záměrem na příslušném stavebním úřadě a OÚP. Šíře pozemku činí 13m a délka pozemku činí 290m. Jedná se o pozemky s kterými se dá počítat do budoucna.
Dle platného územního plánu Vranovice se předmětný pozemek p.č. 3055 v k.ú. Vranovice nad Svratkou nachází mimo zastavěné území, v navrhovaných plochá Z 03 SO - plochy smíšené obytné.
Současné využití pozemku není v rozporu s platným ÚP Vranovice. Závěrem doporučujeme osobní konzultaci zpracovaného stavebního záměru na odboru územního plánování.

Číslo nabídky:331954Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Bělský Marek
Kontakt na makléře Bělský Marek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.