RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 5158 m2, Černěves

1 380,00 Kč  (Včetně provize RK)

Černěves

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme možnost koupě stavebního pozemku, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě 5ti rodinných domů. Zastavitelnost pozemků je řešena územní studií plochy Z6. Lokalita je přístupná z obecní komunikace, ve které jsou také sítě. Vyjádření možnosti napojení na sítě pošleme zájemcům na email. Využitelnost pozemků viz platný územní plán: SV – PLOCHY SMÍŠENÉ OBYTNÉ – VESNICKÉ a) Hlavní využití pozemky staveb pro bydleni s podílem ploch občanské vybavenosti, rekreace, hospodářské nerušící složky. b) Přípustné využití bydleni venkovského typu se středním podílem hospodářské složky, zástavba v měřítku hospodářských usedlostí s bydlením, služby pro agroturistiku (ubytování, stravování), rekreaci, řemeslná výroba, stavby pro činnosti pěstitelské a chovatelské, plochy a stavby dopravní a technické infrastruktury s hlavním využitím související. Podmínky prostorového uspořádání: koeficient míry využitelnosti území KZP = 40% (koeficient zastavěnosti území) výšková hladina zástavby bude respektovat výšku okolní zástavby, hmotové členění a měřítko staveb bude vycházet z místní tradiční zástavby dvorcového typu. V případě zájmu kontaktujte náš team.

Číslo nabídky:332118Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Kožíšek Michal
Kontakt na makléře Kožíšek Michal

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.