RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem obchodního prostoru, 238 m2, Chrudim

25 000,00 Kč 

Chrudim

Hledáte v Chrudimi prostory pro prodej, pekárnu nebo výrobnu například krabičkových jídel?
Takové prostory k pronájmu Jsou teď prázdné ve zděném domě v ulici Poděbradova, pár metrů východně od kruhového objezdu na křižovatce s Pardubickou ulicí.
V nedávné době prostory sloužily jako potravinářská výrobna a jídelna. Krom výroby potravin, polotovarů krabičkových obědů atd je možné využití jako kavárna, cukrárna atd.
V přízemí budovy je využitelných 86 m2 dlážděné možné výrobní plochy disponující odsáváním a dalších 82 m2 případné skladovací plochy, zázemí a sociální zařízení. Dalších 70 m2 s podlahami s imitací dřeva je v patře.
Vytápění je ústřední s plynovým kotlem, teplá voda je zajištěna el. bojlerem.
Vchod do prostor přízemí je z hlavní silnice i z boku domu, z kompletně oplocené plochy s uzamykatelnými vraty od chodníku.
Vyasfaltovaná plocha celkem 292 m2 okolo je využitelná pro parkování i letní prodej s výdejním okénkem, nebo stánkový prodej.
Prostory jsou ve stavu jak je ponechal předchozí nájemník a pronajímatel, majitel prostor je ochoten se podílet na vymalování, drobných opravách, případně menších stavebních úpravách ke konkrétnímu využití.
Bližší informace u makléře.

Číslo nabídky:334618Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Jednotka:za měsíc
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová
Brach Jiří
Kontakt na makléře Brach Jiří

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.