RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chalupy, 91 m2, Žatec

Nedostupné, nevolat

Žatec

REZERVOVÁNO
Hledáte prostředí, kde místo městského ruchu uslyšíte zvuky přírody? Potok hned za domem, srnky procházející z okolních lesů. Klid a ticho. V tom případě mám pro Vás krásný domek na kamenných základech, který můžete pojmout dle vlastních představ. Chalupa pro odpočinek nebo bydlení na polosamotě. Je to jen na Vás.
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím prodej nemovitosti s číslem popisným 4, na parcele o celkové výměře 1088 m².
V přízemí je prostorná kuchyň o výměře 11,20 m², obývací pokoj o výměře 21,40 m²
a umývárna se sprchovým koutem a toaletou. Po dřevěném schodišti se dostaneme do útulného podkroví s chodbou, druhou toaletou, místem a přívodem pro pračku a v neposlední řade s dalšími pokoji. Jeden s výměrou 22,45 m² a druhý 11,75 m². Celková podlahová plocha domu tedy činí 91 m².
Těšit se můžete i z prostorného sklepa o výměře 33 m², kde je ideální místo na úschovu ovoce, brambor nebo třeba dobrého vína.
Do domu jsou zavedeny veškeré rozvody. Obecní voda, elektřina i plyn, který zajišťuje nejen teplo, ale i ohřev vody. Odpad řešen septikem.
Autem dojedete po zpevněné cestě až k domu a zaparkovat jej přímo do garáže.
V obci Žatec žije 113 obyvatel. Za veškerou občanskou vybaveností se musíte vydat do přilehlých obcí nebo do 4,5 kilometru vzdáleného města Telč, kde kromě obchodů a úřadů najdete i historické jádro, které je významnou památkovou rezervací.
V případě více zájemců si majitel vyhrazuje si právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Dovedete si zde představit svůj nový domov? Zavolejte mi a domluvte si svůj termín prohlídky.
Kateřina Chalupníková Vaše realitní makléřka

Číslo nabídky:336538Plocha užitná:91
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:septik
Voda:dálkový vodovodStav objektu:velmi dobrý
Budova:kamenná

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.