RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 8297 m2, Dlažov

4 700 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Dlažov

Pozemky o celkové výměře 8297 m2 se nacházejí v atraktivní lokalitě na okraji obce Dlažov jehož součástí je malá vesnice Soustov v okrese Klatovy. Soustov se nachází v zastavěném území obce, v území řešeném územním plánem jako „plochy smíšené výrobní – SD“ - viz fotky v příloze inzerátu. PlochySD jsou určeny pro umísťování zařízení lehké výroby, skladování a specifické plochy pro komerční využití. Dle územního plánu lze v plochách umisťovat: - pozemky pro výrobní zařízení - pozemky skladů - pozemky velkoobchodu a logistiky - pozemky maloobchodu včetně nákupních středisek Více k nahlédnutí v podkladech u makléře ve vyjádření Odboru výstavby a územního plánování města Klatovy. Rádi Vám pomůžeme s profinancováním - s vyřízením hypotečního úvěru s nejlepšími aktuálními úrokovými sazbami na trhu,rád bezplatně pomohu s naším Hypotečním makléřem. Cena je uvedena včetně právního a realitního servisu.

Číslo nabídky:337862Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:individuální
Jednotka:za nemovitostOdpad:ČOV pro celý objekt
Elektřina:230 V, 380 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

Bc. Hudeček Pavel
Kontakt na makléře Bc. Hudeček Pavel

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.