RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 4+1, 83 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Vinohrady

Vítám vás na jednom z nejmenších, přesto nejlidnatějších sídlišť v Brně, a to na Vinohradech.
V nabídce pro vás máme velmi zajímavý byt, který se nachází v 9.patře revitalizovaného panelového domu.
Jedná se o byt s dispozicí 4+1 o celkové rozloze 83m2, který prošel celkovou velmi zdařilou rekonstrukcí. Největší výhodou tohoto bytu je to, že jednotlivé pokoje jsou neprůchozí, všechny mají samostatný vstup z předsíně.
Tento byt tak poskytuje mnoho možností pro využití.
Je vhodný pro početnou rodinu, kdy každému zajistí potřebné soukromí nebo je možné jej zakoupit i jako investiční nemovitost pro sdílené bydlení.
Vstupními dveřmi vejdeme do malé předsíně. Odsud je vstup do prvního pokoje. Předsíň je rozdělena na dvě části, a to zatahovacími dveřmi. Z druhé části předsíně vstupujeme do všech ostatních místností v bytě.
Největší místností je obývací pokoj s rozlohou 22m2, který má i svoji lodžii. Tento pokoj je také možné použít jako dostatečně velký pokoj pro pár nebo dva spolubydlící.
Ostatní pokoje jsou menší, ale mohou v nich být buď dvě samostatné postele nebo je zde možné mít i manželkou postel. Jeden pokoj má 8m2 a druhý 12m2, poslední má 8m2.
Kuchyně s rozlohou 10m2 je dostatečně prostorná na to, aby byl do ní kromě všech potřebných spotřebičů umístěn i jídelní kout nebo stůl a židle.
V celém bytě jsou nově položeny vinylové podlahy.
V koupelně je vana. WC je samostatné.
I přesto, že je sídliště umístěno na masívu Bílé hory ve výšce kolem 260 m n. m., jeho terén není členitý.
Na sídlišti je zajištěna veškerá občanská vybavenost, a to dvě základní školy, čtyři mateřské školy, základní umělecká škola, zdravotní středisko, dům s pečovatelskou službou nebo Dům dětí. Je zde obchodní centrum, několik restaurací, dětská hřiště, tenisové kurty a projekt pump-track. Také okolí se nabízí na zajímavé výlety, například na nedalekou národní památku vápencovou Stránskou skálu.
Dopravní spojení s centrem zajišťuje autobusová a trolejbusová doprava.
I přesto, že sídliště patří k těm mladším brněnským, jeho zalesnění poskytuje obyvatelům velmi příjemné prostředí pro bydlení.
Majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího podle vlastních kritérií. Zajištění financování je samozřejmostí. Těšíme se na Vás na prohlídkách.

Číslo nabídky:339125Plocha užitná:83
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:9
Typ:

Prodej

Počet podlaží:12
Podkategorie:

4+1

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:panelováVlastnictví:

osobní

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.