RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 449 m2, Tábor

2 500 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Tábor

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v k.ú. Měšice u Tábora, v ul. Javorová o celkové výměře 449 m2, s možností přikoupení sousedního pozemku na zvětšení budoucí stavby ( bungalovu rodinného domu ) 434 m2.Celková budoucí plocha 883 m2.
Pozemek se nachází na krásném místě, na jižní straně Tábora ve velmi oblíbené klidové zóny Měšice. Pozemek obdélníkového tvaru, je přístupný z asfaltové komunikace a je určen na výstavbu rodinného domu.
Inženýrské sítě jsou zakončeny na hranici pozemku (elektřina, přípojka vody a kanalizace zakončena v zemi). V ceně pozemku je vydané platné stavební povolení, s projektovou dokumentací samostatného domu s dispozicí 4+KK s 1NP + podkroví o podlahové ploše 122 m2. Dále je v ceně pozemku poplatek za připojení distribuční sazby D25d, s hodnotou hlavního jističe 3x25 A. a vyřízené povolení k montáži tepelného čerpadla.
Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost z centra a skvělé podmínky pro volnočasové aktivity ve svém bezprostředním okolí.
Občanská vybavenost lokality v docházkové vzdálenosti. Další informace Vám rád poskytnu na osobní schůzce.

Číslo nabídky:339584Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Vacek Václav
Kontakt na makléře Vacek Václav

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.