RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 73 m2, Strhaře

Nedostupné, nevolat

Strhaře

Prodej rodinného domu k trvalému bydlení i rekreaci v kouzelné vesnici Strhařích v obci okrese Brno-venkov na úpatí přírodním parku Svratecká hornatina v nadmořské výšce 420 metrů, 12 kilometrů severně od Tišnova, 6 kilometrů od Lomnice a 14 kilometrů západně od Lysic.

Připravil jsem pro Vás v exklusivním zastoupení do prodeje prodej rodinného domu – rekreační chalupy o zastavěné ploše 129 m2 se zahradou s výměrou 145 m2 a hospodářskou stodolou o rozloze 147 m2.

V domě najdete prostornou kuchyň vybavenou spotřebiči o výměře 14,2 m2, obývacím pokojem 17,8 m2, dvěmi ložnicemi 20,1 m2 a 9,5 m2, koupelnou 5 m2, toaletou 1,2 m2, zádveřím 3,6 m2 a kotelnou s kotlem na pevná paliva, který je napojen na centrální vytápění v domě. Spojovací chodbou o ploše 4,4 m2 můžete vstoupit přes stodolu do relaxační zahrady ( atria ) 145 m2 s dostatkem prostoru pro odpočinek nebo ugrilování si něčeho dobrého s rodinou či přáteli.
Dům je částečně podsklepen, má prostornou stodolu o ploše 147 m2, která nabídne rozmanité využití jako dílna, sklad pro uložení otopu, parkování automobilu.

V podkroví ve stodole se nabízí výstavba apartmánu, který může sloužit rodině nebo na krátkodobé pronájmy, neboť vesnice je vyhledávaným turistickým cílem.

Dům je napojený na obecní vodovod, elektrickou přípojku, odpad je řešen septikem.

Obec tvoří uzavřený celek semknutý svahy ze všech stran do údolí a z horních pater obce nabízí dech beroucí výhledy do krajiny.

Vesnice má asi 130 obyvatel, najdete zde obecní úřad, dětské hřiště a koupaliště udělané z požární nádrže.

V okolí se nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit pro turistiku, cyklistiku, běh na běžkách, do Hodonína na sjezdové lyžování dojedete asi za 12 kilometrů.

Na své si zde přijdou sběrači lesních plodů a hub, myslivci, protože na zvěř tu narážíte na každém rohu.

V Kozárově, který je vzdálen necelé 2 kilometry nastoupejte na vyhlídkovou věž, nejvyšší dostupný bod v krajině, ze kterého dohlédnete až na Pálavské vrchy a o kousek dál v Lysicích po návštěvě nádherného zámku, jehož posledním majitelem byla rodina Dubských, můžete relaxovat s dětmi na krásném koupališti.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku.
Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Realitní kancelář REMAX Delux zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost za jejich úplnost, správnost a přesnost.

Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci Smlouvu kupní a Smlouvu o advokátní úschově.

Zaujala Vás tato nemovitost?

Zavolejte mi!

Jsme makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny.

Číslo nabídky:340387Plocha užitná:73
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:dobrý
Budova:smíšená

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.