RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 106 m2, Žlutice

4 000 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Žlutice

Nabízím Vám ke koupi chatu v obci Žlutice, konkrétně část Verušice, v okrese Karlovy Vary.

Celková užitná plocha je 106 m², plocha pozemku je o výměře 351 m². Jedná se o dvoupodlažní, kompletně podsklepenou chatu, kde lze dobře využít i půdní prostor.

Konstrukce stavby je v kombinaci cihel, plynosilikátových tvárnic a opuky. Dům je napojen na veřejný vodovod, odpadní voda je odváděna do jímky. Vytápění domu je zajištěno kotlem na tuhá paliva, který je napojen na radiátory v celém domě, kombinovaný ohřívač vody DRAŽICE OKC 80 zajišťuje teplou vodu. Objekt je napojen na elektřinu (220, 380W). Krytinou dřevěné podlahy je koberec. Střecha je sedlová, odizolována minerální vatou a pokryta asfaltovou střešní šindelí. Vybavení nemovitosti je předmětem jednání s budoucím majitelem.

Chata je v původním, ale velmi pěkném a udržovaném stavu. Nemovitost je vedena na KÚ jako stavba pro rodinnou rekreaci, ovšem nic nebrání trvalému bydlení.

První podlaží - 28,9 m²
Druhé podlaží - 33,7 m²
Půda – 16,7 m²
Sklep – 26,9 m²

Necelých 100 m od nemovitosti pramení řeka Střela. Chata je součástí zaniklé osady a nynější chatové oblasti Dolánka ležící asi kilometr jižně od jádra vesnice. Ve volné přírodě, v příjemném prostředí lesa, se nachází přírodní koupaliště, které je vzdáleno zhruba jeden kilometr od nabízené chaty. Pláže jsou travnaté, upravené, vstup do koupaliště je pozvolný jen z jedné strany, je zde také dětský bazének. Na koupališti je k dispozici občerstvení i WC.

Verušice se nacházejí asi dva kilometry severozápadně od Žlutic, které leží ve svahu nad údolím řeky Střely v krajině pod Vladařem. Kromě mateřské a základní školy sídlí ve Žluticích též zvláštní škola, střední lesnická škola a základní umělecká škola. Každoročně se zde koná Žlutická pouť a Žlutické divadelní léto. Do města vedou autobusové linky z Karlových Varů, Toužimi, Plzně, Chyší, Valče a Mariánských Lázní.

Na základě výše uvedeného se jedná o vyhledávané místo, ať už pro trvalé či rekreační bydlení. V případě vyššího zájmu o tuto nemovitost bude chata prodána nejvyšší nabídce.

Pomohu Vám případně i se ziskem férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

Další informace Vám sdělím na uvedeném telefonním čísle nebo při osobní prohlídce.

Číslo nabídky:340758Plocha užitná:106
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:dobrý
Budova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Novák Tomáš
Kontakt na makléře Novák Tomáš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.