RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 64 m2, Brno

Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Kníničky

Hledáte pro sebe dokonalé místo pro relaxaci? Ať už rádi trávíte čas jen tak lenošením u vody, houbařením, posezením s přáteli či jen procházkami lesem, tato chata je to pravé pro vás.
Stavba pro rodinnou rekreaci o zastavěné ploše 29 m2 se nachází v chatové oblasti Trnůvka poblíž Brněnské přehrady. Užitná plocha objektu skýtá 64 m2. Objekt sestává z verandy, obývacího pokoje s jídelnou, kuchyně, WC se sprchovým koutem, balkonu a sklepa.
Parkování je možné jen pár metrů nad chatou u příjezdové, nezpevněné cesty.
V docházkové vzdálenosti asi 1,3 km je zastávka autobusu MHD obce Rozdrojovice směr centrum Brna a zhruba za 30 min dojdete pěšky na přehradu. Autem je to pouhých 6 min.

Chata má zřízenou přípojku k elektrické síti, 2 velké zásobníky dešťové vody pro užití v domácnosti či pro zahrádku, a žumpu, do které je svedený odpad ze splachovacího WC, sprchy a umyvadla. Veřejný zdroj vody se nachází zhruba 100 m od objektu.
Chata je částečně podsklepená, její obvodové zdivo je zděné z lomového kamene o tl. 30 cm, strop je železobetonový monolitický, vnitřní strana sklepa je omítnutá hladkým vápnem. Nadzemní podlaží chaty je dřevěné oboustranně obité tepelnou izolací o tl. 12 cm. Stropy jsou dřevěné trámové s podbitím a s prkenným záklopem, v obývacím pokoji kazetový, příčky dřevěné oboustranně obité tl. 10 cm, ve sprchovém koutu obklad. Jako střešní krytina byl použit vlnitý plech na dřevěném záklopu. Komín je zděný, neomítaný, z plných cihel. Podlaha je dřevěná prkenná, ve sprchovém koutu keramická dlažba, díky dvěma nádobám na vodu má chata možnost tekoucí vody v koupelně. Vytápění je řešeno krbovými kamny na tuhá paliva. V kuchyni je plynový sporák na propan butan, umístěný v podsklepené části. Kolaudace objektu proběhla v roce 1978, přičemž byla průběžně opravována dle potřeby.

Stavba je postavena na pozemku jiného vlastníka, jak je pro chatové oblasti běžné. Nájemní smlouva k pozemku bude přecházet na nového majitele. Roční nájemné vč. poplatku za povolení k vjezdu pro rok 2021 je sjednáno ve výši 4082,- Kč.

K tomuto objektu se vztahuje předkupní právo, více informací u makléře.

Zaujala Vás tato nabídka? Zavolejte mi pro více informací či sjednání prohlídky, abyste si výhody této krásné chaty mohli užít ještě tento rok.

Číslo nabídky:340863Plocha užitná:64
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:individuální
Jednotka:za nemovitostOdpad:jímka
Elektřina:230 VStav objektu:dobrý
Topení:lokální tuhá palivaBudova:dřevěná
Doprava:silnice, MHD

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.