RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku, 1650 m2, Loužnice

175 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Loužnice

Nabízíme exkluzivně pozemek, ostatní plochu, o výměře 1650 m2, Pozemek se nachází v členitém podhůří Jizerských hor, mezi obcemi Loužnice a Radčice. Pozemek má dobrý přístup pro auto z hlavní silnice Železný Brod-Tanvald. Pozemek je svažitý, orientovaný na západ, zalesněný vzrostlými smrky a listnatými stromy. Podloží pozemku je břidličné, s velkou zásobou břidlice, volně přístupné z povrchu. Pozemkem shora až k silnici protéká celoroční potok, součástí jsou dvě kopané studny. Pozemek není územním plánem určen k zastavění, nicméně nachází se na něm malá betonová stavba, blíže neurčená, lze zde parkovat, užívat protékající vodu a event.dovést elektřinu. Na části vedlejšího rozsáhlého pozemku je nyní již minimálně užívaný lom břidličného kamene.

Číslo nabídky:340869Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:Studna

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Mgr. Zvárová Jana
Kontakt na makléře Mgr. Zvárová Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.