RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 495 m2, Letovice

Informace u makléře

Letovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji komerční nemovitost v Letovicích, na ulici Česká. Ta stojí na pozemku o výměře 940 m², disponuje dvěma nadzemními podlažími o celkové podlahové ploše přes 600 m² a v současné době je využívána pro firemní účely. V přízemí se nacházejí kanceláře, jedna kompletně vybavená bytová jednotka využívaná majitelem firmy, tři velké garáže využitelné i pro nákladní vozidla, dílna, dvůr, toalety a technické zázemí objektu. Ve druhém patře nalezneme druhý kompletně vybavený služební byt, dalších několik kanceláří, archiv a půdní vestavbu. Dle platného územního plánu se prodávané nemovitosti nacházejí na plochách smíšených výrobních, konkrétně povolují umísťování staveb pro výrobu, služby a skladování či maloobchodní a obchodní provozy. Dále povolují stavby a zařízení občanského vybavení pro kulturu, stravování a ubytování, stavby a zařízení pro zemědělskou činnost a další. To vše s možností soukromého bydlení majitele/správce. Nabízí se zde tedy široká škála využití od aktuálně využívaných firemních prostor, přes obchody, nejrůznější provozovny služeb až po diskotéky, restaurace, penziony, ubytovny a jiné ubytovací zařízení. Jedná se o atraktivní místo pro sídlo Vaší firmy či ideální investiční nemovitost, která díky své pestré škále využití skýtá ideální příležitost pro Váš podnikatelský záměr.

Letovice se nacházejí 40 km severně od centra Brna se skvělou dostupností do této moravské metropole. Prochází tudy hlavní silniční tah Brno-Svitavy (autem 35 minut) a železniční koridor Brno-Česká Třebová-Praha.

Pro více informací či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. V případě více vážných zájemců majitel upřednostní toho s nejlepší nabídkou.

Číslo nabídky:341627Plocha užitná:495
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Ing. Koupý Zdeněk
Kontakt na makléře Ing. Koupý Zdeněk

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.