RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej trvalého travního porostu, 4287 m2, Dlouhý Most

1 245 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Dlouhý Most

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rozlehlý pozemek o výměře 4287 m². Pozemek se nachází na krásném místě u Císařské aleje s nádherným výhledem na okolní vrchy, lesy a ještědský hřeben. Pozemek je mírně svažitý směrem k rychlostní silnici a je vhodný pro zemědělskou a chovatelskou činnost, případně pro rekreační využití. Pozemek je v územním plánu veden v kategorii "Plochy zemědělské - orná půda a trvalé travní porosty". Přístup k pozemku je zajištěn po místní asfaltové komunikaci. Vzdálenost do centra Liberce je 10 km, nebo 15 minut jízdy vozem.
V případě dohody je možné přikoupit i sousední pozemek o stejné výměře a mít tak k dispozici pozemek o celkové výměře 8574 m². Vyznačení pozemku na fotografiích je pouze orientační.
Pro více informací volejte makléře!

Číslo nabídky:341728Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Škvor Robert
Kontakt na makléře Škvor Robert

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.