RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 278 m2, Třebotov

12 700 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Třebotov

Jedinečný, zvláštní, velmi specifický dům, ale hlavně nemovitost s „duší“ kousek od Černošic a Prahy-Radotína. Nabízím vám nemovitost, která není klasickým domem, který řeší bytovou situaci rodiny. Je to dům, který patří mezi nemovitosti, které kupujícího okouzlí tak, že mu poskytne péči, kterou si zaslouží a vrátí ho do života. Dům v Třebotově má dlouhou historii, rok dokončení původní stavby se datuje před rokem 1840, kdysi to býval statek, proto je prostor členitý a má velmi specifický venkovský ráz. Od r. 1880 se datuje dnešní samostatná stavba, původně byla nemovitost propojena se sousedním domem. Jsou nemovitosti, které jsou plné energie, mají zvláštní kouzlo, dá se říct, že latinské přísloví „genius loci“ přesně popisuje dům, který vám chci nabídnout. Dům je velmi rozlehlý, užitná plocha je 277,5m2, jen bytová jednotka umístěná ve dvou podlažích je o rozloze 139,8m2. Předešlý majitel byl výtvarník a malíř, je zde i ateliér 25,5m2 s francouzským oknem do zahrady. Příslušenství, včetně krásných suchých sklepů (25,5m2) je 112,2m2. Je zde spousta výklenků, několik menších místností, 2 dílny, 2xWC a koupelna, sklad, šatna, 3 ložnice v patře, velká kuchyň v přízemí s kachlovými kamny, obývací pokoj, galerie, veranda a další. Druhé podlaží bylo vybudováno v devadesátých letech z velké půdy, ale i dnes najdete v domě ještě malou půdu. Okna jsou původní špaletová, prošly několika úpravami, všude v přízemí jsou původní kličky na oknech a částečně i původní dveře a kliky. Ve druhém podlaží jsou okna Velux, byla přeložena i střecha v osmdesátých letech. Dům je napojen na vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu. Je zde ústřední topení napojené na plynový kotel, ohřev vody je bojlerem. Dům je vystěhovaný, připravený na rekonstrukci. Nejsou zde žádné právní omezení. Vzhledem ke stáří domu z 19.století není PENB a uvádí se kategorie "G". Domem si můžete projít formou virtuální prohlídky: https://my.matterport.com/show/?m=uWRKNsBpV8N K dispozici jsou i půdorysy. Dům je volný ihned po převodu. Zavolejte, zeptejte se, velmi ráda vám dům předvedu ve vašem čase prohlídky. V případě vícero zájemců bude upřednostněna nejkvalitnější nabídka.

Číslo nabídky:341826Plocha užitná:278
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:Před rekonstrukcíTopení:ústřední plynové
Budova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Šalounová Jitka
Kontakt na makléře Šalounová Jitka

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.