RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1546 m2, Verneřice

1 600 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Verneřice

Verneřické středohoří leží v severovýchodní části CHKO České středohoří. Nejvyšší horou je hora Sedlo, které se svými 726 m.n.m. ční do krajiny s otevřeným výhledem na Labskou nížinu. Centrem této oblasti je městečko Verneřice, které je hlavní spádovou obcí pro přidružené vesničky. Jednou z nich je malá obec s hezkým názvem Příbram pod Bukovou horou (530 - 590 m.n.m.). Původní název zněl Biebersdorf a před světovou válkou zde bylo mnohem více živo. K roku 1930 jste tu mohli napočítat 121 domů a v Příbrami žilo hlášených necelých 590 obyvatel. V roce 1950 už jen 67 domů. Z kdysi velké vesnice s mnoha statky, 10 rybníčky, která měla svůj vlastní honební nebo pěvecký spolek zůstalo už jen pár domů. Ty nyní slouží jak k trvalému bydlení, tak díky poloze vesničky v malebně se vlnící krajině také k rekreačnímu využití. Příbram protíná klikatící se asfaltová silnička. Po ní nedojedete nikam jinam než pod Bukovou horu a na druhou stranu do Verneřic. Silnička je lemována vzrostlými stromy za kterými se schovávají jednotlivá stavení. Protéká tudy Bobří potok, který pramení nedaleko od Příbrami. U jednoho mostku, vedle vzrostlého kaštanu leží soubor tří stavení. Když se zastavíte slyšíte zpívat ptáky, slyšíte šumět potůček a slyšíte, jak šumí listí ve stromech. I o všední den je zde klid a ticho. Neruší vás hukot železnice. Neruší vás burácení kamionů a nákladní dopravy. Neruší vás v dálce monotónní hučení trafostanice a výhledy neruší stožáry vysokého napětí nebo komíny. O takovém místě sní mnoho z nás. Utéct od chaosu doby a vnímat podstatné a důležitější věci. Ta představa má nyní mnohem konkrétnější podobu, než si myslíte. Nabízím zde v Příbrami v sousedství tří domů pozemek o výměře 1546 m2. Ten pozemek je určen pro výstavbu rodinného domu obklopen zelení a loukami. Severní hranice pozemku přiléhá k té asfaltové klikatící se silničce. Je zde povolena stavba rodinného domu a to buďto k trvalému bydlení nebo k rekreaci. K pozemku je vydána územně plánovací informace o možnostech výstavby. Také bylo vydáno předběžné souhlasné stanovisko s umístěním domu podle ragulativů CHKO. A navíc je k dispozici vyjádření k napojení na elektrickou soustavu. Voda je u každého stavení řešena samostatnou studnou a kanalizace je řešena také individuálně. Tyto dvě věci jsou ponechány na investorovi.
Nabízím vám koupi kousku jedné z nejmalebnějších krajin u nás. České středohoří je krásný kus naší přírody protkané historií, přírodními a kulturními památkami. Verneřické středohoří sousedí s dalšími úžasnými místy, kam se můžete vydat na výlet - Labské pískovce, Tiské skály, České Švýcarsko, Lužické hory, Kokořínsko, Ralská pahorkatina a kousek dál Jizerské hory. Pokud jste aktivní a rádi sportujete v přírodě je to místo pro vás. Pokud pracujete z domova a ruší vás město, je to místo pro vás. Pokud jste řemeslník, sochař, malíř, spisovatel nebo šéf firmy co chce klid.....je to místo pro vás.

Číslo nabídky:342421Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Čížek Aleš
Kontakt na makléře Čížek Aleš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.