RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 130 m2, Kaceřov

6 720 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Kaceřov

Hledáte klidné a příjemné bydlení v rodinném domku nedaleko Plzně? Právě jste ho našli. Předmětem prodeje je sedmiletá novostavba dispozičně řešena jako 3+kk s garáží. Postavena je ze stavebního systému Hebel a zateplena tak, že energetická náročnost budovy je na hodnotě B, která je velmi úsporná. Vytápění objektu je řešeno plynovým kotlem, který se dá ale jednoduše vyměnit za elektrycký. V obývacím pokoji je také možné instalovat krbová kamna či krbovou vložku. Na vazníkovém krovu je plechová střecha ve tvaru tašek. Voda se čerpá z vlastní vydatné vrtané studny a odpad je sveden do kanalizace. Obecní vodovod vede těsně okolo domu, takže je možno se připojit. Dům je umístěn na pozemku o celkové rozloze 840m2 na okraji obce Kaceřov v okrese Plzeň-sever. V nedalekém městě Kaznějov (11km) je veškerá občanská vybavenost. V obci žije přibližně 150 lidí, je zde příjemná hospůdka a ze zajímavostí obce můžu jmenovat například Kaceřovský zámek, nebo Kaceřovský mlýn na nedaleké řece Berounce. Město Plzeň je vzdálené 17km.
S případným financováním vám pomůžeme zdarma.
Na viděnou na prohlídce.

Číslo nabídky:342742Plocha užitná:130
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:ČOV pro celý objekt
Stav objektu:novostavbaBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Tričler Jiří
Kontakt na makléře Tričler Jiří

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.